anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata za dostawę

Client:101138455
#7 Wielbiciel#

Dziś została dostarczona paczka do kupującego. Dostałam informację, że muszę zapłacić 10.95 za dostawę in post. Dlaczego muszę zapłacić, skoro kupujący opłacił dostawę przy zakupie towaru? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:101138455 Ty dostałeś kasę od kupującego a teraz zapłać ją allegro za nadanie wychodzisz na 0 zł, allegro dolicza koszt nadania po odebraniu przez kupującego 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@kostas11 To zależy w jaki sposób sprzedający nadaje przesyłkę.10.95 to zapewne Allegro paczkomaty InPost.Ja nadając taką przesyłkę opłaconą przez kupującego, poprzez "Managera przesyłek" muszę zasilić konto tą kwotą.Po tej czynności zaimportowane z Allegro zamówienie mogę opłacić i wygenerować etykietę nadawczą.Allegro wtedy nic już nie pobiera.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ART_FOTO ale z opisu na 100 % jest to generowana etykieta z allegro a po odbiorze zostało to doliczone do salda 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@kostas11 Może są różne sposoby generowania etykiet.Ja przy zintegrowanym managerze przesyłek z Allegro, nie mam możliwości wygenerowania etykiety InPost bezpośrednio z Allegro, tylko po zaimportowaniu zamówienia do managera.Możliwość generowania bezpośrednio mam tylko przy nadawaniu kurierem DPD (korzystam tylko z tych dwóch przewoźników).

Zrzut ekranu (49).png

 

oznacz moderatorów

keichi
#13 Ambasador#

Weź pod uwagę, że tutaj jest mowa o Allegro lokalnie. Na nim etykiety Allegro Paczkomaty Inpost generuje się z poziomu Allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:101138455  wcześniej za to zapłacił kupujący czy nie ?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Z prostego powodu, bo kupujący zapłacił za dostawę Tobie nie allegro. Wypłacasz sobie tę kwotę razem z kasą za towar, a potem wpłacasz allegro razem z prowizją. Proste. 

oznacz moderatorów