anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oskarżenia o niekompletny zwrot

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dosia7171
#8 Zapaleniec#

Cześć, zostałam oskarżona o kupienie przedmiotu, klocków LEGO, i zwrócenie niekompletnych. 
Nie przypominam sobie, by taka sytuacja miała miejsce, często coś kupuję, zgadza się i czasem coś zwrócę, też się zgadza, lecz zawsze kompletne tak jak przyszło, w tym samym pudełku itp. Jeżeli kupię coś nowego, odsyłam nowe, nieruszane, jeżeli kupię zestaw klocków jakiś używany, i odeślę, odsyłam w takim stanie jakim mi przysłano, z zgodną zawartością, zgodnie z zasadami Allegro, w ciągu 14 dni. (Co najlepsze, nie kojarzę tego konta bym coś kupiła, od tej osoby co przysłała mi oskarżenia, na koniec napisał, "Powodzenia w sprzedaży")
I po 1 minucie od przysłania mi oskarżeń, z innego konta został kupiony u mnie zestaw Nowy LEGO Star Wars o wartości 1450 zł, zestaw jest fabrycznie zapakowany przez LEGO, jest nowy itp. Teraz boję się wysłać ten zestaw osobie która ode mnie go kupiła, boję się, że jest to osoba która mnie oskarża, że kupiłam lego, i niby odesłałam niekompletny...
Co jeśli wyślę mój sprzedany przedmiot, ta osoba powie, że już był otwarty, i zabierze jakieś części? Zestaw kosztuje aż 1450 zł.
Tak jak wspomniałam, jest fabrycznie nowy, zaplombowany, dwoma naklejkami od LEGO.
Dodam, że konto z którego wysłane oskarżenia, dzieli 23 minuty jazdy Autem, od konta które zakupiło u mnie zestaw LEGO, po 1 minucie od oskarżeń. (Dla tego stąd moje podejrzenia, że to ta sama osoba)

Co robić ? Wysyłać ? Nie ? to jak zrezygnować ze sprzedaży, za przedmiot który został opłacony...
Co jeżeli, ta osoba będzie mi robiła różne przekręty, będzie coś kupowała ode mnie, i odsyłała nie kompletne, jak to udowodnię... 
Przepuszczam, że ktoś się mści, że po prostu odesłałam przedmiot, lecz wiem, że kompletny, lub nowy, bo sama nie wiem o co chodzi. 

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20
RED
#21 Demiurg#

Nie rozumiem tego wpisu

 

Gdzie te czasy gdy ludzie się wzajemnie szanowali?

 

Kto robi zwrot klocków? To jak robić zwrot książki

Dobrze zrozumiałem - jako Kupująca robisz zwroty klocków Lego i boisz się,

że jako Sprzedawca, ktoś zrobi Ci to samo?

 

Wszystkie ustawy i spisane procedury nie zastąpią zwykłej przyzwoitości, możesz skontaktować się np: telefonicznie zarówno ze Sprzedawcą i Kupującym i wyjaśnić sytuację i swoje obawy

bo jak widzę tego nie zrobiłaś

 

@A3dam napisał poprawnie

i pamiętaj karma wraca

oznacz moderatorów