anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność za sprzedanie przedmiotu

MAMY ROZWIĄZANIE!
charlotte182
#8 Zapaleniec#

Witam.

Ktoś zakupił u mnie laptopa, wybrał odbiór osobisty jednakże w osobnej wiadomości osoba chciała aby wysłać jej paczkę do Włoch i poprosiła o moje dane. Nick allegro zmienił się na "Client" więc jakby nie patrzeć była to próba oszustwa. Laptop wciąż jest w moim posiadaniu. Czy zatem powinnam płacić za przedmiot, którego de facto nie sprzedałam, a ktoś zwyczajnie próbował mnie oszukać? Chodzi o rozliczenia z allegro.

Dziękuję za wszelkie odpowiedzi!

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Sama się oszukałaś nie czytając regulaminu. Nie bez powodu ludzie nie dają tam w aukcjach odbioru osobistego bez przedpłaty. Opłata transakcyjna jest bezzwrotna. Jeśli masz dowód że do transakcji nie doszło to możesz spróbować napisać do allegro i poprosić o zwrot. Jak nie masz to pozamiatane. 

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zrezygnuj z odbiorów osobistych jak i za pobraniem to unikniesz takich problemów a w żadnym przypadku nie podawaj swojego adresu meilowego ani nie wchodź w podsyłane linki .

oznacz moderatorów
charlotte182
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedzi. Zważywszy na wartość przedmiotu zaryzykowałam odbiór osobisty. Mam nauczkę na przyszłość. Dzięki!

oznacz moderatorów