anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka wróciła do sprzedawcy

Client:49525040
#7 Wielbiciel#

Mam pytanie w sprawie nie odebranej przez odbiorcę paczki. Ona wróciła do mnie, a teraz klient chce żebym wysłała do niego ten przedmiot znów (chce mi wysłać blikiem kasę za nową dostawę). Kiedy wchodzę w sam przedmiot, widzę ze mogę wygenerować etykietę nadawcza. No i się pogubiłam - czy Allegro daje możliwość wysyłki ponownej w takich sytuacjach? Czy nie? Czy klient może mi wysłać blikiem kasę za wysyłkę ? Czy to raczej narusza regulamin Allegro? Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

az1rael
#21 Demiurg#

Jest jeszcze kwestia opłaty za zwrot paczki którą przewoźnik ci naliczył. Co do wysyłki to może ci nawet opłaconą etykietę przysłać

oznacz moderatorów

Client:49525040
#7 Wielbiciel#

No tak, faktycznie mam opłatę za zwrot do mnie 😞 czy ja dobrze rozumiem ze mam tylko 2 opcje : 1) zwrócić klientu kasę za zakup i wystawić towar ponownie i ponieść koszty zwrotu do mnie 2) wysłać mu towar jego kosztem i tak samo ponieść koszty tego zwrotu ? 

 

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:49525040 ani nie 1 bo on najpierw musi odstąpić od umowy, a ty pomniejszasz zwrot o koszt powrotu paczki, ani nie 2 opcja on płaci za wysyłkę i zwrot lub płaci za zwrot i przysyła swoją etykietę opłaconą i wysyłasz raz jeszcze

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

No i opcja 3 przekucie opłaty za zwrot na laurkę od kupującego w komentarzu jak potrzebujesz reklamy

oznacz moderatorów