anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PauU i Przelewy24 wczoraj aktywne a dziś w trakcie weryfikacji.

vitaliska84
#7 Wielbiciel#

Witam. W niedzielę sprzedałam radio i kupujący zapłacił. Musiałam aktywować PayU przelewem 1.01 bo pierwszy raz sprzedałam na allegro lokalne. Aktywowałam również Przelewy24 dostałam maila że konto aktywne jak i wypłaty i czekałam na pieniądze. Dziś wchodzę na allegro i piszę w trakcie weryfikacji i znowu trzeba przelew zrobić. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

excessively-frug
#12 Orędownik#

Tylko jeden dzień, a jak potrafi zmienić życie.

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów

vitaliska84
#7 Wielbiciel#

Heh...

Zagmatwane to, kupujący czeka i niecierpliwi się choć piszę z Nim na bieżąco ale i ja się martwię ażeby te środki nie zniknęły.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@vitaliska84 z informacji w naszym systemie wynika, że otrzymaliśmy tylko przelew do operatora Przelewy24, natomiast środki są na saldzie PayU i konieczne jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego do nich.  
Jeśli już go wykonałaś to prześlij proszę potwierdzenie za pomocą tego formularza
Jeśli nie, a wykonałaś przelew tylko do Przelewy24, to w tej zakładce przy PayU kliknij proszę "przejdź do banku" i wykonaj przelew.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

gargalakatarzyna
#7 Wielbiciel#

Teraz tak patrzę i te przelewy z tego maila wykonałam, na lokalnym allegro zarejestrowałam się cztery dni temu i jeszcze zrobiłam z allegro innego maila na którym jestem od 15 lat i teraz nie wiem jak to będzie rozwiązane.

oznacz moderatorów

vitaliska84
#7 Wielbiciel#

Potwierdzenia zostały wysłane.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@vitaliska84 wypłaty będą aktywowane na tym koncie, z którego został wykonany przelew, jeśli dane będą się zgadzać. Czyli jeśli wypłaty mają być aktywowane na koncie @vitaliska84 to z niego powinnaś wysłać przelew weryfikacyjny (środki są na tym koncie na saldzie PayU). 
Na koncie @gargalakatarzyna wypłaty faktycznie są aktywne, tylko tam nie ma środków, bo do sprzedaży doszło na tym drugim koncie 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów