anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiązanie aukcji Allegro Lokalnie z produktem

MAMY ROZWIĄZANIE!
Castle_Bravo
#1 Nowicjusz#

cześć,

 

wystawiam przedmiot (książkę) przez Allegro lokalnie - niestety nie wiem w jaki sposób podłączyć ją pod istniejący w bazie allegro produkt - wpisuję tytuł (również pełny w dodatkowym opisie) oraz ISBN. Niestety nigdzie nie widzę opcji powiązania z produktem (nie pojawia się też podpowiedź w formularzu. Wczoraj wystawiłem książkę jednak po około 24h wyszukując książkę po podpowiedzi (skatalogowanym produkcie) moja oferta się nie wyświetlała - widać ją było tylko po ręcznym wpisaniu tytułu (bez skorzystania z podpowiedzi produktu), co jak wiadomo dość mocno ogranicza widoczność aukcji.

 

Na ten moment ściągnąłem swoją aukcję. Czy da się to rozwiązać?

 

Pozdrawiam serdecznie 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Castle_Bravo
#1 Nowicjusz#

dzięki - przeczytałem, ale nie widzę odpowiedzi na moje konkretne pytanie (niestety). A może nie widzę? 🤔

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Castle_Bravo dzieje się tak dlatego, że na Allegro Lokalnie nie obowiązuje produktyzacja. Z katalogiem produktów można połączyć oferty wystawione na Allegro. Wybranie produktu podczas wystawiania ofert na Allegro Lokalnie służy automatycznemu uzupełnieniu niektórych parametrów w ofercie. 
Jeśli zależy Ci na sproduktyzowaniu to powinieneś wystawić te oferty na Allegro, aby to zrobić wybierz proszę zaznaczony na zrzucie link. 

la_nika_0-1654606145103.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Castle_Bravo
#1 Nowicjusz#

dzięki - rozwiązanie zagadki :).

oznacz moderatorów