anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Próba oszustwa

marcel_2031
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry

Osoba która zakupiła dzisiaj ode mnie iphona z płatnością przy odbiorze to mam podejrzenie

że to oszust o którym było już w kilku innych tematach proszę o zablokowanie i informację jak mogę 

anulować prowizję

Client:110720556

Kate will

ul. Grabowskiego Antoniego 91

00-309 Warszawa

Tak wiem powinienem ustawić odbiór osobisty po przedpłacie 🙂

adres do innego zgłoszenia w którym jest ta sama osoba

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/sprzedaj%C4%85cy-o-allegro-lokalnie/pr%C3%B3ba-oszustwa/td-p/53183...

 

Dziękuję z góry 🙂

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Oczywiście że to próba wyłudzenia danych i dostępu do Twojego konta .Nie wchodź w podsyłane linki .

oznacz moderatorów

marcel_2031
#8 Zapaleniec#

Akurat ja jestem na tyle ostrożny że nie wchodzę w żadne linki, sprawdzam numery tel. itp 😉

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

No i bardzo dobrze ,niestety ale wielu już umoczyło licząc że szybko znaleźli klienta na swój towar.

oznacz moderatorów

tommekxp
#7 Wielbiciel#

mam podobny problem z :110720556 (kate will)  to już drugi raz przedmiot został zakupiony i brak wpłaty... Prośba o pomoc w anulowaniu tego zamówienia aby zlikwidować naliczoną prowizję.

 

oznacz moderatorów

marcel_2031
#8 Zapaleniec#

Ja czekam na odpowiedź o blokadzie tej osoby, jeżeli chodzi o prowizję to znalazłem link i tam opisałem sprawę poprosiłem o anulowanie prowizji i również czekam na odpowiedź

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a...

oznacz moderatorów

tommekxp
#7 Wielbiciel#

dzięki za info chyba są tutaj jakieś zmiany, ostatnio miałem taki sam problem z w/w kontem i pomoc przyszła przez chat... teraz mam opcje tylko wyślij wiadomość.

Jednak cały czas jest możliwość "wyklikania" chat'u (po wysłaniu wiadomości) także jest nadzieje że temat zostanie szybko załatwiony...

 

oznacz moderatorów

marcel_2031
#8 Zapaleniec#

Oby nam się udało szybko załatwić cwaniaka który i tak wraca niestety pod inną nazwą ...

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Najgorsze jest to że allegro znając nazwę użytkownika którą się posługuje eliminuje tylko jego obecne konto a nie likwiduje możliwości zakładania przez niego innych kont na tę samą osobę . Tu powinna być definitywna blokada ,bez możliwości dalszych prób oszukiwania innych.

oznacz moderatorów