anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prośba o zablokowanie oszusta.

michalcz89
#7 Wielbiciel#

Proszę o zablokowanie użytkownika i przywrócenie mojej oferty do sprzedaży. Próba wyłudzenia e-mail  


„Kupujący Marek Malon (Client:
47816941) rozpoczął zakup z płatnością z góry. Po otrzymaniu wpłaty przekażemy Ci szczegóły wybranej przez niego dostawy.”

IMG_0502.png

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@michalcz89 teraz na allegro jest zasada, że wszystkie nadużycia, wykroczenia i przestępstwa są  w pełni legalne i tolerowane, do 3 razy - ale tylko na allegro. 

oznacz moderatorów

michalcz89
#7 Wielbiciel#

Zauważyłem że niestety duża plaga oszustów się tu panoszy i niezbyt mogą sobie z tym poradzić. 
Moja oferta sprzedaży w której opłaciłem wyróżnienie jest aktualnie zablokowana i czeka aż oszust ją opłaci… co wiemy że się nie stanie 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sl-aw-ek proszę, abyś nie wprowadzał w błąd innych użytkowników. Nie tolerujemy żadnych wykroczeń ani przestępstw żadnej ze stron, zarówno ze strony kupujących jak i sprzedających. Jak się domyślam, masz na myśli nowe funkcjonalności listy nieaktywnych kupujących, ale jej nie ma na Allegro Lokalnie, a takiej transakcji dotyczy ten wątek. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@michalcz89 w przypadku braku płatności Twoja oferta wznowi się automatycznie po 5 dniach, po rozpoczęciu zakupu. Z uwagi na to, że na koncie tego kupującego doszło do włamania, prawdopodobnie nie zostanie opłacone.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

michalcz89
#7 Wielbiciel#

Czyli teraz mam czekać 5 dni aż moja oferta znów się pojawi w sprzedaży? 
Po 5 dniach dojdzie do wznowienia i trafię na kolejnego oszusta po czym będzie zablokowana na kolejne 5 dni?

przypominam że mam opłacone wyróżnienie ogłoszenia które aktualnie wisi sobie niewidoczne

Śmiech na sali 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@michalcz89 jeśli nie chcesz czekać, możesz wystawić nową ofertę, a w sprawie zwrotu prowizji napisz do nas przez ten formularz kontaktowy.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

michalcz89
#7 Wielbiciel#

Mało profesjonalne podejście do sprawy. Jak mogę drugi raz ten sam przedmiot wystawić na sprzedaż mając go teoretycznie sprzedanego? 

Nie ma to jak działać bardziej w sprawie oszusta niż użytkownika allegro od 15 lat i dręczyć go jakimś użeraniem z formularzami zamiast zablokować ofertę skoro oszust został wykryty i przywrócenie jej do dalszej sprzedaży 

oznacz moderatorów

ElTorero
#8 Zapaleniec#

chyba sobie kpisz Ola... przez kilka miesięcy oferta nie znikała dopóki nie została opłacona, ale trzeba było to znowu usunąć tylko po to żeby kre.tyni mogli je blokować ; "wystaw nowa oferte"??? alle.drogo ma w d.up.ie spredających... nawet nie można normalnie się skontaktować z suportem przez ten system zapór i kapczów; trzeba się przenieść do oeliksa

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ElTorero który dokładnie fragment masz na myśli? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów