anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z anulowaniem/zwrotem zakupu na firmę

Czarrqo
#2 Obserwator#

Dzien dobry, bardzo prosze o pomoc. Dokonałem zakupu na firmę - działalność jednoosobową. Zależało mi na czasie dlatego dokonałem zakupu w sklepie który miał krótki czas realizacji zamówienia i deklarował wysyłkę w 24h, a na następny dzień po zakupie otrzymałem informację że wysyłka za 7-8 dni. Chciałem zrezygnować z zakupu i kupić gdzieś indziej gdyż zależało mi na czasie. Sklep poinformował mnie że nie może anulować zamówienia i także przyjąć zwrotu gdyż zakup był związany z moją działalnością gospodarczą. Teraz mam problem gdyz musiałem zakupic produkty w innym sklepie bo potrzebowałem je na już, ale zostaną mi te od sprzedawcy ktory wyśle mi je za tydzień mimo że deklarował wysyłkę następnego dnia, a teraz nie chce przyjać anulacji z zamówienia, a takze zwrotu produktu. Czy w takim wypadku na prawdę nie przysługuje mi możliwość anulowania zamówienia??

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@Czarrqo poinformuj że anulujesz zakup bo nie został nadany w terminie i jak nie zwrócą Ci kasy już to wystawisz negatywa 😄 

Mają racje ale Ty nie zwracasz tylko rezygnujesz z powodu nie dotrzymania terminu realizacji 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Czarrqo złóż sprzedawcy reklamację powołując się na wyraźne przekroczenie deklarowanego czasu na wysyłkę i kropka , a jeśli dalej będzie miał problemy skorzystaj z narzędzi jakie daje Ci allegro .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że możesz z związku nie doczytaniem warunków oferty, robi problem otwórz dyskusję: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów