anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[Produktyzacja] Przedmiot nie podpina się pod kategorie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Rastlin18
#7 Wielbiciel#

Cześć,

Mam dwa problemy.

Jeden z moich przedmiotów pomimo wybrania odpowiedniego "produktu" nie wyświetla się w wyszukiwaniach.

Drugi za to nie mogę podpiąć pod "produkt" w ogóle. 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Rastlin18 Cześć. Jakie wyszukiwania masz na myśli? Na Twoim koncie nie widzę żadnej oferty sprzedażowej na Allegro. Swoje oferty wystawiłeś na Allegro Lokalnie

Podaj mi proszę ID ofert, o których mówisz. 

Czy pojawia się jakiś komunikat, kiedy chcesz podpiąć drugi produkt? Czy w ogóle go nie wyszukuje? Jeśli nie możesz wyszukać produktu podczas wystawiania oferty, spróbuj proszę wyszukiwać go po wartościach z pól: nazwa, GTIN (EAN, ISBN, itd.), MPN (dla kategorii Motoryzacyjnych), parametry słownikowe (ich wartość można wybrać z listy). Jeśli szukasz produktu w innym polu (np. Kod producenta), produkt się nie wyświetli. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Rastlin18
#7 Wielbiciel#

Hej,

Pomimo tego że przedmioty wystawione są na allegro lokalne widziałem że pojawiają się na wyszukiwaniach w allegro. 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/ostr-zycie-po-smierci-2lp-folia

To jest oferta która nie pokazuje sie w wyszukiwaniach po "produkcie" w Allegro. Pomimo tego że podczas wystawiania podpiąłem pod ten konkretny produkt. 

Z kolei ofertę https://allegrolokalnie.pl/oferta/otsochodzi-milosc-limitowany-naklad-folia-bzb 

nie mogę podpiąć pod produkt ponieważ go nie wyszukuje - wpisanie EAN'u nie pomogło. 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Rastlin18 to dlatego, że na Allegro Lokalnie nie ma produktyzacji. Chociaż oba produkty pojawiają się zarówno na Allegro jak na Allegro Lokalnie to wybranie produktu podczas wystawiania oferty na Allegro Lokalnie służy automatycznemu uzupełnieniu niektórych parametrów w oferecie. 
Mi Twoja oferta pojawiła się po wpisaniu tytułu i artysty w wyszukiwaniu na Allegro:

la_nika_0-1637769475504.png
Ale w wyszukiwaniu po produkcie, czyli po przejściu z oferty podpiętej pod katalog w "inne oferty tego produkty" i "wszystkie" są tylko oferty z Allegro, które są sproduktyzowane.
Jeżeli chodzi o płytę Otsochodzi to również wyszukało mi to ofertę na Allegro, ale rzeczywiście podczas próby wystawienia na Allegro Lokalnie nie znalazłam dokładnie tego wydania, więc tutaj możesz po prostu zaznaczyć "żaden z powyższych" i uzupełnić parametry samemu. 
Gdyby zależało Ci na sproduktyzowaniu to powinieneś wystawić te oferty na Allegro, aby to zrobić wybierz proszę zaznaczony na zrzucie link. 

la_nika_1-1637769974875.png

Tylko zwróć proszę uwagę, że są różne opłaty np. wystawienie oferty na Allegro jest płatne. Tutaj znajdziesz więcej informacji o tych różnicach. 
Mam nadzieję, że jest to jasne dla Ciebie, gdyby nie, to chętnie odpowiem na Twoje pytania i rozwieje wątpliwości 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów