anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

promocja #zkątanakonto - brak zwrotu prowizji

wilq-x
#8 Zapaleniec#

Witam, 

W związku z trwającą akcją #zkątanakonto wystawiłem kilka przedmiotów, jednak po upływie regulaminowych 7 dni nie dostałem zwrotu prowizji ani promocyjnych monet.

Po napisaniu wiadomości do allegro w tej sprawie dostałem promocyjne monety, nie dostałem jednak odpowiedzi na moje zgłoszenie ani zwrotu prowizji.

Fakt otrzymania monet jest dla mnie równoznaczny z tym, że spełniłem wszystkie wymogi regulaminu, dlatego oczekiwałbym również zwrotu prowizji

Czy ktoś miał taką sytuację, lub jest w stanie powiedzieć w jakiej formie sprzedający otrzymuje wspomniany zwrot prowizji?

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wilq-x, bardzo Cię przepraszam za brak odpowiedzi w korespondencji mejlowej. Weryfikuję tę sprawę - gdy dowiem się czegoś więcej, dam znać. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wilq-x, otrzymałam informację, że zwrot prowizji zostanie przyznany dzisiaj. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

wilq-x
#8 Zapaleniec#

@mr_oma dziękuję za informacje, niestety nie wydarzyło się to w dniu wczorajszym

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wilq-x, ponownie Cię przepraszam - nie powinno tak być. Już działam w tej sprawie. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

wilq-x
#8 Zapaleniec#

@mr_oma bardzo dziękuję za pomoc i zaangażowanie w sprawę, zwrot prowizji faktycznie został przyznany.

 

Pytanie jeszcze, czy teraz zwroty prowizji do konca trwania promocji będą już realizowane automatycznie, czy trzeba będzie jeszcze prosić o pomoc? 🙂

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wilq-x, nie musisz się z nami kontaktować - zwroty prowizji będą następowały raz w tygodniu do końca trwania promocji. 🙂

Gdybyś miał jakiekolwiek problemy lub wątpliwości w tej sprawie - daj znać, chętnie pomogę. 😊
 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów