anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę o wycofanie oferty kupującego, który dla żartów podbił aukcje do 10 tys

zeusik6
#8 Zapaleniec#

Jakiś żartowniś podbił aukcje do 10 tysięcy złotych w zegarku gdzie wartość jego to maksymalnie 700zł, proszę o wycofanie jego oferty, ewentualny ban, by nie mógł brać udziału w moich aukcjach. 

 

DZIEKUJE ALLEGRO ZE TAK CHRONI SPRZEDAJĄCYCH! 

 

 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

zeusik6
#8 Zapaleniec#

to jest kpina, odechciewa mi sie wszystkiego **piiip**a

oznacz moderatorów

zeusik6
#8 Zapaleniec#

**piiip** na was **piiip**e z allegro nic z tym nie robicie , **piiip**a pajace **piiip**ne 

oznacz moderatorów

zeusik6
#8 Zapaleniec#

gdzie moge zglosic sie o zwrot wyroznienia? i mam nadzieje, ze allegro wezmie zaplate od tego goscia

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zeusik6 zgłosiłam tę osobę. W tej sytuacji wystaw proszę swoją ofertę ponownie, nie mamy możliwości odwołania tej licytacji. W sprawie opłaty za wyróżnienie napisz proszę do nas za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

zeusik6
#8 Zapaleniec#

mam to w dupie, znowu zalozy konto i zabije mi licytacje, prawda jest taka ze nic z tym nie robicie. NULL , zero nic, wy **piiip**a tez przez to tracicie bo prowizja idzie w piach. SZKODA GADAC SZKODA STRZEPIC RYJA! 

TO BYLA MOJA OSTATNIA LICYTACJA, dziekuje 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@zeusik6 o 10k to bym go sądu pozwał o zapłatę jak jest glupi to zrobił to z konta na swoje dane osobowe bo wszak co mu grozi a według kc odwołać zakup mogą tylko obie strony w zakupach od osoby prywatnej

oznacz moderatorów

zeusik6
#8 Zapaleniec#

o tym wlasnie mysle, tylko skad wziac dane do pozwu cywilnego? 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Od allegro skoro masz zamiar złożyć pozew mają ci udostępnić te dane 

oznacz moderatorów

zeusik6
#8 Zapaleniec#

nie udostepniaja takich danych, co w przypadku gdy chce zlozyc pozew cywilny a nie znam danych smieszka? Czy mozna zlozyc pozew z adnotacja ze dane pozwanego nie wiem ma allegro? he...troche sie na prawie znam ale w tym przypadku to niebardzo

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Adwokat zgłasza się z pismem do allegro o wydanie danym śmieszka w celu wytoczenia pozwu cywilnego rodo obowiązuje tylko firmy do celów marketingowych

oznacz moderatorów

zeusik6
#8 Zapaleniec#

wlasnie to jest cale allegro, na zwyklym kiedys byla czarna lista albo usuwales oferte i tyle, a tak nic nie wiesz i o ..

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

nie używaj licytacji. rób kup teraz tylko i wyłącznie

oznacz moderatorów

zeusik6
#8 Zapaleniec#

dzieki za podpowiedź, to jest myśl. W sumie racja, jak ja tesknie za starym allegro gdzie mozna bylo wystawic licytacje na 2,3,7,10 dni  i kwota przybicia nie pokazywala sie od razu.ehhhh

Zeby ktos zrobil jakas konkurencje w tym temacie i zamiotl ten smieszny portal

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

nie stać cię na prowizję allegro od tak udanej sprzedazy? 🙂

oznacz moderatorów

zeusik6
#8 Zapaleniec#

Chętnie zapłacę, najśmieszniejsze że nie jestem sam i codziennie tu taki wątek widzę i alledno nic nie robi. 

oznacz moderatorów