anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Client:53293187
#7 Wielbiciel#

Witam. Kiedy mogę spodziewać się pieniędzy na koncie jeśli PayU jest w trakcie weryfikacji a przelew 24 zaakceptowane. Trzy dni temu robiłam przelew potwierdzający konto 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:53293187 Czy wykonałaś osobny przelew weryfikacyjny również do PayU?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:53293187
#7 Wielbiciel#

A dlaczego muszę robić drugi przelew? Wyraźnie jest napisane że trzeba przelać złotówkę za aktywację. Proszę o szybką odpowiedź oraz instrukcję co dalej robić ponieważ potrzebuje pieniędzy. 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:53293187 Pisz w jednym wątku - niepotrzebnie tworzysz nowe tematy.
Zerknij TUTAJ - i zobacz u jakiego operatora znajdują się Twoje środki.
Jeśli zleciłaś weryfikację u obu operatorów to trzeba po prostu poczekać aż ten proces się zakończy - wtedy będziesz mogła wypłacić środki na swoje konto.

Jeśli natomiast zweryfikowałaś się np. w przelewy 24 a środki są w PayU to musisz osobno zweryfikować się u drugiego operatora.

oznacz moderatorów
Client:53293187
#7 Wielbiciel#

Przez przypadek otworzyłam nowy wątek. Przepraszam. Gdy wchodzę w link jest że nadal jest oczekiwanie na przelew PayU , niestety na liście nie ma mojego banku ale przelew zrobiłam w innym sposób i poszło. Z konta zabrano mi złotówkę i gdy wchodzę na wypłatę środków na górze jest napisane że jeśli nie zrobiłam przelewu PayU to żebym go zrobiła a przelewu 24 są zaakceprpwane... mam potwierdzenie przelewu. Jak mam rozwiązać ten problem? 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:53293187 Kiedy zleciłaś ten przelew?

oznacz moderatorów
Client:53293187
#7 Wielbiciel#

W środę został zaksięgowany. A nadal widnieje status PayU jako w trakcie weryfikacji a przelewu 24 zaakceptowane. Nie rozumiem nic z tego 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:53293187 Zaksięgowany - czyli zlecony?
Aktywacja PayU trwa do 3 dni roboczych. Czyli teoretycznie do poniedziałku jeśli przelew został zlecony poprawnie.

oznacz moderatorów
Client:53293187
#7 Wielbiciel#

Zaksięgowany. A jeśli przelew nie przyjdzie to co mam wtedy zrobić? Bo już brak pomysłów 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:53293187 Jest różnica pomiędzy zleceniem przelewu a jego zaksięgowaniem.
Czyli przelew zleciłaś w środę 17 stycznia tak?
Jeśli np. w tytuł przelewu wkradł się błąd to się nie zaksięguje i weryfikacja się nie uda.
Póki co musisz czekać. Jeśli w poniedziałek nie będzie żadnej informacji o pozytywnej weryfikacji to wtedy trzeba będzie skontaktować się z operatorem i zapytać.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:53293187 Jeśli wykonałaś tylko jeden przelew weryfikacyjny - do Przelewów24 - to przeprowadzona będzie tylko weryfikacja danych do wypłat u tego operatora. Żeby PayU przeprowadziło weryfikację Twoich danych, musisz wykonać również przelew do PayU.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:53293187
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry to znowu ja. Jeśli moje dane zostały potwierdzone przez PayU i wczoraj o 13.00 pieniądze zostały wypłacone to jakie jest prawdopodobieństwo że przelew przyjdzie dziś? 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:53293187 Wypłata z PayU trafia na konto w ciągu jednego dnia roboczego więc dziś powinna być.

oznacz moderatorów
Client:53293187
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź 👏

oznacz moderatorów