anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozliczenia z Allegro - jak wypłacić sobie nadpłatę, której wysokość jest niezywkle mała?

Seginus
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, 
już od dłuższego czasu obserwowałem na swoim koncie w Allegro w sekcji związanej z rozliczeniami, że mam jakieś groszowe zadłużenie (-20 gr). I tak po kilku latach stwierdziłem w końcu, targany wyrzutami sumienia, 😜 by to zadłużenie spłacić. Okazało się, że nie mogę, ot tak, po prostu zapłacić 0,22 zł - muszę tam przelać kwotę > 1 zł. W konsekwencji czego obecnie mam saldo w wys. +81 gr.

Jak to mogę z powrotem odzyskać? 🤔 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Seginus Cześć 🙂 To 20 groszy to stara opłata, którą jeszcze kilka lat temu pobierano za wymianę monet na kupon. Teraz już nie ma takiej opłaty.

Jeśli masz nadpłatę na koncie, to w zakładce Rozliczenia z Allegro powinieneś mieć przycisk "odbierz nadpłatę" 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Seginus
#8 Zapaleniec#

No tak - jest taki przycisk 👍
Ale po jego wybraniu mam komunikat z małą czerwoną czcionką: "Kwota musi być wyższa niż 1,00 zł".
To co? Mam jeszcze raz dopłacić tak, żeby było > 1 zł, a później wypłacić? 🙃

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Seginus Dopytałam o tę sytuację i niestety z naszej strony również możemy zlecać przelewy od kwoty wyższej niż 1 zł

Jedyną opcją, jaką tu widzę, jest to, żebyś wpłacił tam jeszcze 1,01 zł i wtedy wypełnił formularz zwrotu nadpłaty. Na saldzie będzie kwota większa niż 1,00 zł, którą można będzie wypłacić.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów