anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprzedałem dwie sztuki, mam jedną etykietę

conclaver2002
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

 

Sprzedałem dwie lampy LED (na aukcji cenę podałem za jedną sztukę i zaznaczyłem obok w opcjach opisu że mam dwie lampy). Kupujący kupił dwie sztuki, zapłacił za dwie. Mam Smarta.

Rozmiar oryginalnego opakowania nie pozwala zapchać dwie lampy do jednej dużej skrytki, nie jest to możliwe. System wydrukował mi jedną etykietę dla tej aukcji, nie widzę opcji by wydrukować drugą...

 

Co mam w takiej sytuacji zrobić?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@conclaver2002 Przykro mi, ale w takim wypadku nie jestem w stanie Ci pomóc. Na Allegro Lokalnie zawsze przysługuje jedna etykieta do danego zamówienia. Sugeruję, abyś skontaktował się z kupującym i umówił na inną formę wysyłki. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

conclaver2002
#8 Zapaleniec#

no jest to naprawdę przykre, nie ma problemu jak fizycznie dam rady zapchać dwie paczki, ale jak nie - dla czego Allegro nie da mi jakiejś informacji o tym wcześniej - chociaż by jakaś podpowiedź w czasie edycji opisu w stylu: "jedna aukcja - jedna skrytka do wysyłki niezależnie od liczby paczek! pamiętaj!".... W takim razie, wiedząc o wymiarach paczki wcześniej, bym uwzględnił to tworząc inną aukcję!

Musze w tym przypadku stwierdzić że jest tu kłopot po stronie Allegro!

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@conclaver2002 Taką informację znajdziesz w artykule dotyczącym wybranej w zamówieniu metody dostawy - 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

conclaver2002
#8 Zapaleniec#

Niech ten kto czyta wszystkie możliwe instrukcję rzuci we mnie kamieniem!

oznacz moderatorów