anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem przedmiot na allegro lokalnie, jednak nie otrzymałem zapłaty

pawelrybacki1985
#7 Wielbiciel#

Witam. wystawiłem przedmiot na allegro lokalnie jako  "kup teraz". Ktoś rozpoczął zakup jednak pieniądze do chwili obecnej nie wpłynęły na moje konto. Zamiast tego osoba ta w wiadomości poprosiła mnie o podanie maila, czego oczywiście nie zrobiłem, konwersację zgłosiłem jako próbę wyłudzenia danych.

Pomimo braku wpłaty od kupującego mam już naliczoną na swoim koncie marżę dla allegro za "sprzedany" przedmiot. Czy jest szansa i jak to uczynić, by ów marża została anulowana. Z góry dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pawelrybacki1985 tak, w takiej sytuacji napisz proszę do nas o zwrot prowizji przez ten formularz. W przypadku braku płatności przez kupującego, Twoja oferta wznowi się automatycznie po 5 dniach. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Olgierdwawa
#8 Zapaleniec#

Ja rozumiem dawać kupującemu 5 dni na zapłatę w przypadku licytacji, zwłaszcza, że powiadomienia allegro raz są, a raz nie. Ale proszę mi wytłumaczyć po co dawać tyle czasu w przypadku kup teraz? Przecież ta forma sprzedaży jest po to, by szybko kupić i zapłacić, a nie kliknąć i 5 dni na zapłatę. Juz drugi raz jakaś "klikaczka" Alicja uwala mi aukcje i się z tego cieszy😡 Allegro ma to w d*** i fajno. Zgłoszenia tu jak rzucanie grochem o ścianę, bo tylko automat odpisuje.

Może warto wprowadzić funkcję, że przedmiot nie znika z listy dopóki nie zostanie opłacony.

oznacz moderatorów