anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem towar na allegro lokalnie z promocją 0 zł za przesyłkę a została naliczone 8,99

Batti1
#7 Wielbiciel#

Wczoraj sprzedałem 2 książeczki (2-um różnym kupującym)na allegro lokalne które są na promocji i oznaczone 0 zł za przesyłkę kupujący kupił i wybrał opcję darmowej promocyjnej przesyłki na moje konto wpłynęło odpowiednio 5 zł i 9 zł została naliczona opłata za sprzedaż,  w pozycji opłaty za przesyłkę widnieje 0 zł, niby wszystko OK. Wygenerowałem wczoraj etykietę na inpost i dzisiaj wysłałem w paczkomacie po powrocie do domu i zalogowaniu się na allegro lokalne w zakładce rozliczenia ku mojemu zdziwieniu pokazała się opłata 2x8,99 zł czyli 17,98 zł. Wczoraj wieczorem jeszcze uregulowałem wszystkie opłaty dla allegro wiec byłem na ZERO. Szok doliczając prowizję za sprzedaż i koszty za paczkę to wyszedłem na tym jak "Zabłocki na mydle".

Proszę pomóc i podpowiedzieć czy coś zrobiłem źle i gdzie się mogę odwołać z tą opłatą, bo jak mi ktoś kupi kolejną książeczkę za 5 zł a ja do tego dopłacę no to nie będzie fajnie 🙂

z góry dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Batti1 Cześć. Zgodnie z regulaminem promocji - otrzymasz wpłatę na swoje konto. Przelew (2 x 8,99 zł) wyszedł wczoraj, powinien zaksięgować się na Twoim koncie w ciągu 3 dni roboczych. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Batti1
#7 Wielbiciel#

Cześć, czyli wszystko jest dobrze? mam najpierw opłacić wysyłkę czyli wpłacić 2x8,99 zł a allegro w ciągu 3 dni mi zwróci tą opłatę ?

czy dobrze rozumiem ?

dziękuję za szybką odpowiedź. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Batti1 Zgadza się, wszystko jest w porządku 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale to była twoja promocja a nie przewoźnika!!! więc raczej wszystko odbyło się prawidłowo.🤔

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Tak, masz rację !!!!!!

oznacz moderatorów