anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż na Allegro lokalnym

Vi-Valdi-V1
#7 Wielbiciel#

Nie wiem jak opisać swój problem. Ale chodzi mi że wystawiam elektronikę używaną, ktoś kupuje, ale rezygnuje z zakupu bo myślał że opłaci zakup MyBenefit. Allegro tego chyba nie uruchomiło na lokalnym. Ja mam sprzedaż zablokowaną na pięć dni, po tym czasie oferta się uruchamia. Fajnie tylko że ja miałem trzech takich klientów w ciągu miesiąca na jednym i tym samym przedmiocie. Sprzedaż stoi w miejscu, i nic się nie zapowiada że będzie lepiej, nie wiem mam się modlić do Boga o szczęście żeby kupił to ktoś co przelewa normalnie kasę. Moim zdaniem czas na zapłatę powinni skrócić do 24 godzin...

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Termin na zapłatę jest tylko sugerowany przez allegro a jako sprzedawca sam sobie ustalasz w swoich ustawieniach ile czasu możesz czekać na wpłatę . Lepiej wystawiać na normalnym allegro ,tam trochę mniej takich niezdecydowanych klientów.

oznacz moderatorów

firmakrzak
#11 Animator#

@kolekcjoner608 na normalnym allegro prywatna osoba nie ma szans przebić się ze swoją ofertą. I jeszcze mogą konto zawiesić, bo ktoś wystawi 4 gwiazdki na 5 i jakość sprzedaży spadnie do nieakceptowanego.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kupujący mają tam dni na opłacenie, nie opłaca nie ma zakupu. Tak działa Allegro Lokalne.🤗

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kupujący mają tam 5dni na opłacenie, nie opłaca nie ma zakupu. Tak działa Allegro Lokalne.

LEW433_0-1705146408676.png

 

oznacz moderatorów

firmakrzak
#11 Animator#

Allegro tego problemu nie chce rozwiązać, dla nich jest wszystko OK. Na skrócenie terminu na wpłatę też nie ma co liczyć.

oznacz moderatorów