anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Stworzyłem etykietę ze zbyt małym rozmiarem paczki

VeritasEL
#8 Zapaleniec#

Jw, stworzyłem etykietę ze zbyt małym rozmiarem paczki. Odruchowo wybrałem opcję A, powinno być C. Jak mogę najszybciej zmienić etykietę? Powiązałem konto na Allegro z Inpost, jednak na stronie inpost dana paczka się nie pojawia. Dzięi z góry!

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

@VeritasEL Na Allegro Lokalnie nie zmienisz już etykiety. Jeżeli jej nie wykorzystasz opłata za nadanie nie zostanie naliczona przez Allegro.

Nadaj teraz bezpośrednio ze strony InPost, będzie kilka zł drożej.

oznacz moderatorów

VeritasEL
#8 Zapaleniec#

Czy jeżeli nadam paczkę oddzielnie, to cała transakcja nie zostanie anulowana? (tak się domyślam, skoro etykieta która została stworzona poprzez Allegro Lokalnie nie została dostarczona) I czy w takim razie po jakimś tam czasie pieniądze nie wracają do kupującego (nie wiem czy w ogóle istnieje taka możliwość, ciężko znaleźć proste odpowiedzi w Pomocy).

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@VeritasEL W tym przypadku konieczne jest ponowne wygenerowanie etykiety z prawidłowymi danymi, nie ma możliwości dokonania zmian gabarytu paczki. Napisz proszę przez ten formularz, aby anulować etykietę nadawczą. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ko_alka 

Wygenerowanej etykiety nie można już anulować ani edytować.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zarzadzanie-sprzedaza-na-allegro-lokalnie/jak-nadac-przes...

Artykuł wprowadza w błąd?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ko_alka Kto wprowadza w błąd? Ty, czy Allegro we wskazanym artykule?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Informacja w załączonym przez Ciebie artykule odnosi się do pytania "Czy mogę anulować lub edytować wygenerowaną etykietę?". Sprzedający sam nie ma takiej możliwości, ale jeśli skontaktuje się z nami za pośrednictwem formularza, istnieje możliwość anulowania etykiety w celu jej ponownego wygenerowania. Nie ma zatem błędu we wskazanym artykule. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

VeritasEL
#8 Zapaleniec#

Dziękuję Państwu za pomoc, złożyłem wniosek o anulowanie etykiety. Sądzę też, że dobrym pomysłem będzie dopisanie takiej opcji do tej samej linijki wskazanej przez @xyz96

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ko_alka Jest błąd w artykule. Tam nie ma słowa samodzielnie. Z tekstu wynika jasno, że nie można edytować i anulować etykiety. Artykuł nie odsyła sprzedającego do Allegro w celu edycji lub anulowania. Dopiero dziś na forum okazało się, że jednak edycja i anulowanie są możliwe.

oznacz moderatorów