anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Transport - sprzedaż

AdamAdax12
#7 Wielbiciel#

Kupujący napisał następującą treść  :Dzień dobry, u mnie w mieście nie ma punktu Allegro One Box, czy będzie możliwość żeby pan wysłał paczkomatem InPost? Jak mam to zrobić aby zapłacić,allegro wymusza onebox. Jak uwzględnić In Post jako transport przy sprzedaży.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AdamAdax12 powinieneś do ogłoszenia na Allegro Lokalnie dodać metodę dostawy Allegro Paczkomaty InPost, wówczas kupujący będzie mógł ją wybrać, a Ty nadasz przesyłkę z poziomu Allegro Lokalnie

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AdamAdax12
#7 Wielbiciel#

A jak to zrobic po licytacji ? Osoba wygrala a je nie mam mozliwosci zmian.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AdamAdax12 po zakupie już tego nie zrobisz. W tej sytuacji albo możecie się dogadać z kupującym na wysyłkę poza Allegro (koszt dostawy będzie wyższy) albo wystawisz ofertę jeszcze raz z metodą dostawy do Paczkomatu i wtedy kupujący ponownie ją zakupi wybierając odpowiednią metodę dostawy. 
Jeszcze nie opłacił tej licytacji, więc zwrot wpłaty nie będzie konieczny, a to zamówienie zostanie anulowane po 5 dniach z powodu braku wpłaty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Może ci wysłać opłaconą etykietę inpost paczkomat a ty oddasz mu kasę za oneboxa na konto przelewem jak poda nr przez panel wiadomości 

oznacz moderatorów

AdamAdax12
#7 Wielbiciel#

Ale po co takie kombinacje Allegro powinno być elastyczne przy zmianach transportu

oznacz moderatorów