anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tytuł Twojej oferty lub jej dalszy opis może wprowadzać w błąd

MAMY ROZWIĄZANIE!
Suvenir76
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry! Mam następujący błąd: "tytuł twojej oferty lub jej dalszy opis może wprowadzać w błąd co do pochodzenia towaru, jego producenta lub marki i tym samym naruszać prawa firmy, która współpracuje z nami w ramach programu współpracy w ochronie prawa. w opisie dwóch ofert używasz zarejestrowanego słownego znaku towarowego w celu sprzedaży produktu innej marki (widocznej w sekcji "parametry"). allegro"
Oferty: 14283529287, 14282815574, 14081354904, 14080844895.
W ofertach 14081354904, 14080844895 poprawiłem błędy, ale nadal nie mogę ich edytować, bo pojawia się ten sam błąd. W ofertach 14283529287, 14282815574 w ogóle nie ma błędnych odnośników do marek, ale nadal blokuje je ten sam błąd.
Wyświetlany jest następujący komunikat: "Nie można aktywować oferty zablokowanej przez administratora.".
Czy to oznacza, że nie mogę już ich odblokować i sprzedawać?
Proszę o szczegółowe instrukcje, abym mógł poprawić błędy, które zostały popełnione nieumyślnie, ze względu na brak doświadczenia w tym serwisie.  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Suvenir76 oferty usuniętej przez serwis nie edytujesz i nie wznowisz , możesz tylko wystawić nową np. korzystając z funkcji ,,wystaw podobną ,, ... pamiętaj o poprawieniu blędów .

oznacz moderatorów
Suvenir76
#9 Pomysłodawca#

Jak rozumiem, jeśli ponownie utworzę nową tę samą ofertę, moje konto nie zostanie zablokowane?

oznacz moderatorów
Suvenir76
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Suvenir76 nie , jeśli usunież wskazane przez serwis błędy , przerabiałem to wielokrotnie 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Suvenir76 Musisz utworzyć nową ofertę. Jeśli wszystko będzie z nią okej (tutaj szczególnie zwróć uwagę na parametry), to oferta nie zostanie ponownie usunięta (konto też nie będzie blokowane). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Health___Beauty
#13 Ambasador#

Mam dziś ten sam problem - od rana przy wznawianiu zakończonych ofert lub wystawianiu nowych wyskakuje mi ten komunikat. Marka w opisie i marka w parametrach ta sama, napisałam przez formularz do Allegro ale póki co bez odpowiedzi. Da się coś z tym zrobić? 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Health___Beauty Zaczekaj proszę na odpowiedź w sprawie numer 36104854. Tam doradca będzie w stanie udzielić Ci szczegółowych informacji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów