anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Użytkownik blokuje moje aukcje i próbuje wyłudzić przedmioty Mazi_sdl

Blood223
#8 Zapaleniec#

Kupujący rozpoczyna płatność i nie płaci, próbuje wyłudzić i kłamie, że zrobił przelew poza allegro, mimo kupienia na aukcji przedmiotu - nick Mazi_sdl

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Blood223 najprawdopodobniej wynika to z niewiedzy, nie próby wyłudzenia, natomiast przelew rzeczywiście nie zaksięgował się poprawnie, był to przelew tradycyjny, a taki może księgować się nawet 5 dni (a jeśli w danych do przelewu kupujący się pomylił, to operator skontaktuje się z nim e-mailowo z pytaniem o dane do zwrotu).  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Blood223
#8 Zapaleniec#

Piszę Pani, że najprawdopodobniej, a co jeśli jest tak jak mówię, kupujący twierdzi, że zrobił przelew Revolutem i to ekspresem 13 kwietnia, dzisiaj nadal nie mam przelewu i zostałem narażony na stratę ponieważ musiałem wystawić dodatkową aukcję w trybie komfort, gdyż nikt nie raczył odblokować mojej aukcji, zaznaczając, że jest to najprawdopodobniej próba wyłudzenia. Ponad to, jakie konsekwencje w takim razie poniesie kupujący, rozumiem, że nie ma żadnego problemu abym w takim razie celowo rozpoczynał zakupy np. wśród konkurencji i blokował ich aukcje na dni bądz tygodnie ponieważ allegro mimo wielu próśb i otworzonej dyskusji z nieuczciwym kupującym nie raczyło się nawet do mnie odezwać . Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

Blood223
#8 Zapaleniec#

Witam, tak jak mówiłem, była to próba wyłudzenia, bo nie dostałem przelewu a sprzedający przedstawił jakiś dokument z rzekomym potwierdzeniem przelewu, oraz upierał sie, że był to revolut przelew ekspresowy, jeszcze raz pytam, co w związku z intencjonalnym blokowaniem aukcji i próbą wyłudzenia przedmiotów, czy allegro to serwis który nie dba o sprzedających i ich bezpieczeństwo oraz straty przez nieuczciwych kupujących, jakie są procedury w takim wypadku ?

oznacz moderatorów