anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

unieważnienie licytacji i zwrot na konto bankowe wpłaconej kwoty. Co z opłatą Allegro lokalnie ?

Andrew24PL
#7 Wielbiciel#

Licytacja zakończona przed czasem z uwagi na uszkodzenie przedmiotu licytacji. Klient z najwyższaą ofertą do tego czasu został przesz Allegro lokalnie uznany za wygrywającego i klient wpłacił na konto Payu. Wyjaśniłem klientowi powód zamknięcia licytacji przed czasem i zadeklarowałem zwrot wpłaconej kwoty na wskazane konto bankowe co uczyniłem. Chciałbym odzyskać kwotę tzw opłaty za transakcję obsługi ponieważ nie doszło do transakcji z w/w przyczyn a ja zostałem obciążony na rzecz allegro. Allegro powinna skorygować to obciążenie i poprawić nasze rozliczenia.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mwmonety
#21 Demiurg#

W regulaminie nie ma nic takiego jak powinno ,możesz się o to postarać a to już zależy od ich woli .

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Wystawiasz coś na sprzedaż i tego używasz? Bo ja nie rozumiem jak może coś się uszkodzić

oznacz moderatorów

Andrew24PL
#7 Wielbiciel#

Nie rozumiem Twojego zdziwienia. Przecież to coś jest moją własnością i mam do momentu zakończenia transakcji prawo dysponować nim a więc także używać. W opisie do oferty jest wzmianka o tym, iz produkt jest używany a nie "nówka z plombą". 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Andrew24PL Poproś o anulowanie tej opłaty przez formularz kontaktowy; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Dołącz potwierdzenie przelewu zwrotnego.

oznacz moderatorów

Andrew24PL
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, skorzystałem z Twojej pomocy.

oznacz moderatorów