anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunięcie oferty i ostrzeżenie za wystawienie DVD które wg Allegro jest lekiem

Mr_Preston
#7 Wielbiciel#

allegro zablokowało mi ofertę z płytą DVD z filmem fabularnym, obecnym u wielu innych sprzedających. Argumentem jest to że sprzedaż leków jest na Allegro zabroniona. To jakieś kuriozum. Dostałem też ostrzeżenie. Czy ktoś to weryfikuje? Niestety nr oferty nie mam ponieważ została usunięta. OFERTA: ,,4 piosenki (Four Last Songs) Rhys Ifans FOLIA lek ,,. PS Słowo lek jest skrótem od lektora, jednego ze sposobów ukazania ścieżki dźwiękowej. BRAWO WY.

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

BOTy

oznacz moderatorów

Mr_Preston
#7 Wielbiciel#

Domyślam się ze to boty. Tylko że nie można tego zgłosić poprzez ankietę bo ta wymaga nr oferty, a nr oferty nie m bo oferta została usunięta.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

No dobra ale są przecież jakieś priorytety - to oczywiste, że wyrażenie „lek” będzie blokowane bo przecież nie można sprzedawać leków. 
Sprawdzają to oczywiście boty bo na Allegro liczba ofert jest tak ogromna, że nie jest fizycznie możliwe sprawdzenie wszystkiego przez pracowników. 
Wpisz „lekt” i problem powinien zniknąć. 

Ewentualnie wystaw na zwykłym Allegro i wpisz „lektor” - jeszcze lepiej. 

oznacz moderatorów

Mr_Preston
#7 Wielbiciel#

Nie wiem ale czy tobie za to płacą? Oferta jest od ok 4 lat, i do tej pory nikomu nie przeszkadzało. Zmiana w opisie ok, ale słowo lek powstało z obcięcia ostatnich liter słowa lektor ze względu na ograniczenia ilości znaków. Mogłem tego nawet nie zauważyć. Nie wiem też czy liczba ofert ze słowem lek jest ogromna że ktoś tego nie weryfikuje. Czyli wystarczy nie użyć tego słowa i co, bot nie zareaguje. Mnie interesuje odpowiedź moderatora, bo mam ostrzeżenie, a poza tym chciałbym przywrócenia oferty ponieważ nie chce mi się jej pisać od nowa. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Mr_Preston
#7 Wielbiciel#

?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Mr_Preston Wskaż proszę numer oferty, o którą chodzi. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Mr_Preston
#7 Wielbiciel#

nie mogę podać nr oferty ponieważ Allegro informując o usunięciu oferty nie podaje jej numeru tylko nazwę, a numeru nie ma też w zakończonych. Nazwę podałem w wątku powyżej.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Mr_Preston Rozumiem, dzięki za odpowiedź. Postaram się wyjaśnić tę sprawę. Proszę Cię o chwilę cierpliwości. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Mr_Preston "Wystaw podobną " z pełnym słowem "lektor" > liczba znaków w tytule zwiększyła się do 75 > teraz się zmieści bez skrótów.

oznacz moderatorów

Mr_Preston
#7 Wielbiciel#

mam nadzieję ze ostrzeżenie zostało anulowane

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Mr_Preston Bardzo Cię przepraszam, za ten czas oczekiwania na odpowiedź, jednak przez ilość zgłoszeń czas weryfikacji zespołu zajmującego się obszarem zgodności ofert jest wydłużony. Podbiłam już sprawę i mam nadzieję, że już wkrótce wrócę do tutaj z pełnym zestawem informacji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Mr_Preston Wracam do Ciebie z odpowiedzią. Faktycznie ubicie oferty było niezasadne, za co przepraszam w imieniu całego zespołu. Niestety na Lokalnie nie ma możliwości wznowienia oferty - możesz ją wystawić na nowo przez opcję "wystaw podobne". Ostrzeżenie zostało cofnięte. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Co do numeru oferty to w mailu o usunięciu powinien być link. Jak na niego klikniesz to oferta usunięta ale do góry w przeglądarce w linku jest numer oferty...

oznacz moderatorów