anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uwaga! Nowa próba oszustwa, spreparowany komunikat od InPost.

MAMY ROZWIĄZANIE!
ipsx
#8 Zapaleniec#

Wczoraj miałem korespondencje na allegro lokalnie z chętnym na moją ofertę. Ale po wstawieniu zdjęcia przez niego (przerobione, bo takiej opcji w inPoście nie ma) wiedziałem ze mam do czynienia z oszustem i uciąłem temat Informując że nie interesuj mnie inne metody sprzedaży. 

allegro inpost.png

Ze względu na brak możliwości powiększenia zdjęcia które wkleił oszust do rozmowy zacytuje poniżej aby wiedzieć na czym ten przekręt miał polegać:

Jak działa InPost dostawę?

Kupujący na stronie InPost płaci za towar + przesyłkę i uzupełnia dane do odbioru online

Po dokonaniu płatności InPost generuje unikalny link do odbioru środków, które kupujący przekazuje sprzedającemu

Po otrzymaniu pieniędzy kurier skontaktuję się ze sprzedawcą i w ciągu trzech dni kurier odbierze towar

Sprytnie to sobie wymyślili ale nie trafili na nerda.

Ta metoda chyba jest obecnie najnowsza i chyba warto to też zgłosić inpostowi, że wykorzystują jego wizerunek. A jeśli będzie taka potrzeba to bez problemu mogę zeznawać jako świadek o ile przekażecie to odpowiednim służbom.

oznacz moderatorów
80 ODPOWIEDZI 80
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@czechuemsi Dziękuję za zgłoszenie, to konto jest już zablokowane w naszym systemie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów