anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Włamania na konto

MagdalenaKawalec
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

dziś zauważyłam dziwną aktywność na moim koncie. Zaczelam dostawać na maila bardzo dużo powiadomień z wiadomościami od osób które rzekomo kupiły ode mnie jakieś przedmioty. Nie sprzedaje żadnych przedmiotów. Jedynie dokonuje zakupów, a ostatni z nich miał miejsce 04.02.2024 

kiedy podjęłam próbę zalogowania się na konto, okazało się że hasło zostało zmienione. Jednak udało mi się odzyskać dostęp do konta poprzez kod sms i zmieniłam już hasło. Wylogowałam też nieznane urządzenie które zalogowało się na moim koncie 4.02.2024
prosze o pomoc i o sprawdzenie podejrzanej aktywności na moim koncie, ponieważ nie chciałabym mieć w przyszłości problemów związanych z rzekomymi transakcjami które mogły mieć miejsce. 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MagdalenaKawalec Twoje konto jest już zabezpieczone, obecnie jest zablokowane, żeby już nic się nie stało. Dobrze, że włączyłaś uwierzytelnianie dwuetapowe. Zmień też proszę dane do logowania na pocztę e-mail, a po zmianie, napisz proszę do mas za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

MagdalenaKawalec
#7 Wielbiciel#

Zrobiłam tak jak napisałaś i napisałam do Allegro przez formularz. Martwi mnie jednak fakt, że nadal dostaje wiadomości od ludzi. Nie odczytuje ich. Aktualnie mam 37 nieodczytanych wiadomości. Wygląda na to że ktoś podszywając się pode mnie próbował wyłudzić dane od ludzi. Nie wiem co mam zrobić.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MagdalenaKawalec są to odpowiedzi na wiadomości jakie zostały wysłane, podczas gdy na konto dostała się inna osoba. Rozumiem, że to stresujące, ale możesz ze spokojem zignorować te wiadomości. Żadne nowe niepokojące działania nie miały miejsca na Twoim koncie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów