anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposób otrzymam pieniądze za zakup, płatność przy odbiorze po jego dostarczeniu?

Client:103643107
#7 Wielbiciel#

Potrzebuję pomocy, sprzedałem produkt, wysłałem go do klienta i nie wiedziałem, że zakup był płatnością przy odbiorze. Teraz kupujący nie chce mi zapłacić lub zapłacić mniej pieniędzy, powiedziałem mu, że tak, ponieważ chcę swoje pieniądze, ale on nadal nie chce mi zapłacić. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:103643107 bez wycieczki na policję może się nie obyć.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:103643107 Wyznacz termin podaj numer konta jak nie wpłaci na policję, jest to ścigane z urzędu więc jak zapuka dzielnicowy to się zdziwi 😄

Art 284 Kto przywłaszcza sobie powierzoną mu rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. § 3. W wypadku mniejszej wagi lub przywłaszczenia rzeczy znalezionej, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

że zakup był płatnością przy odbiorze. tak jak mu wydali paczkę??

oznacz moderatorów

Client:103643107
#7 Wielbiciel#

Paczkę wysłałem zwykłym kurierem, ale nie zauważyłem, że była to płatność za pobraniem, nie mówię też zbyt dobrze po polsku, więc nie wiedziałem o tej formie płatności, też wcześniej sprzedawałem na allegro i nigdy nie miałem problemów z płatności.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103643107 poprosiłam o wysłanie wiadomości do kupującego w tej sprawie, jednak przykro mi, nie mogę zrobić więcej. Zastanów się proszę, czy nie warto zgłosić tego na policji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów