anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W niedziele skończyło mi się 7 aukcji, wiecie ilu zapłaciło?

zeusik6
#8 Zapaleniec#

Do tej pory? Dwóch!!!! Pięciu czeka nie wiadomo na co, mimo iż do ostatniej sekundy się bili o złotówki.

 

Ten portal sprzedażowy to jeden wielki mem. Strata czasu 6 dni na aukcję, potem 5 dni na czekanie aż jaśnie pan zaplaci i potem znowu tydzień wznowienia aukcji i mzoe może ktoś się znajdzie kto zapłaci. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

zeusik6
#8 Zapaleniec#

Gdy wystawie na samym allegro jest to transakcja wiązaca? Mam ochotę się sądownie pobić z paroma gogusiami

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ten termin jest jaki jest, pytanie co maja na myśli ci co licytują i nie płacą!

oznacz moderatorów

zeusik6
#8 Zapaleniec#

To to pół biedy, facet może marzy o lego i choć na papierze sobie kupił. Pytanie. Czy allegro coś z tym robi by wytępić plugastwo które psuje aukcje 

oznacz moderatorów

zeusik6
#8 Zapaleniec#

Poza tym fajne i by było znać dane do drugiej i trzeciej osoby licytujacej, ewentualny kontakt jeżeli tamten nie chce to czy kupić chce drugi i trzeci licytant 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie dadzą Ci kontaktu, licytacja takiej opcji nie przewiduje.

oznacz moderatorów

zeusik6
#8 Zapaleniec#

Podbijam 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@zeusik6 Jeśli kupujący nie zapłaci w ciągu 5 dni, transakcja zostaje anulowana. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

zeusik6
#8 Zapaleniec#

Przecież to wiem tylko mi zależy by przedmiot sprzedać a nie by wisiał miesiącami, stąd aukcja od złotówki 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@zeusik6 Napisałeś, że podbijasz pytanie, więc odpowiedziałam Ci, jak działa serwis. Niestety nic więcej na ten temat Ci nie przekażę. Jeśli masz jakieś sugestie, możesz je dodać tutaj🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

zeusik6
#8 Zapaleniec#

no to działa słabo, bardzo słabo

oznacz moderatorów