anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja konta wypłat

peczis_pl
#1 Nowicjusz#

Ja mam takie pytanie, czy ta weryfikacja konta to jakaś kpina? Sprzedawałem nie raz przez allegro, ale teraz wystawiłem parę przedmiotów, sprzedały się niektóre i nie mogę wypłacać bo muszę przejść weryfikację. Co jest zrozumiałe JEDNAK walczę z nią od 3 tygodni bo jest odrzucana. Natomiast ten kto robił UI i system działania tego to "powinien być zwolniony" ;]

Dostaje maila że odrzucono moją weryfikację, ale w koncie dalej widzę "w trakcie weryfikacji". Nie ma żadnej informacji o tym dlaczego to zostało wyrzucone, tylko notka że "dane muszą być identyczne"...

Robię nowy przelew i system odrzuca ponownie... Support nic nie odpisuje nowego poza "proszę sprawdzić dane i zrobić ponowną weryfikacje"... Nie widzę innych danych niż te z lewej na dole...

Nie będę tutaj wrzucał potwierdzenia z banku i screena z allegro ALE DANE SĄ W 100% TE SAME. Jedynie co się różni to to że ING przy przelewie odwraca imię i nazwisko na potwierdzeniu oraz pisze wszystko dużymi literami, ale jeżeli system Allegro nie może sobie tego ograć, to wracamy do punktu wyżej o osobie wykonującej tę część systemu.

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0