anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja konta

magalibra
#8 Zapaleniec#

Witam, podczas przelewu weryfikacyjnego PayU wyszły komplikacje z strona internetowa i nie jestem pewien czy wszystko zadziało poprawnie, można to jakoś sprawdzić?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@magalibra Cześć. 🙂 Jeśli nie jesteś pewien, to najlepiej zleć przelew weryfikacyjny ponownie

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

magalibra
#8 Zapaleniec#

Część , dziękuję za odpowiedź 

Rozumiem , a jako administrator można sprawdzić czy wszytsko jest w porządku ponieważ defakto przelew wyszedł z konta oraz wrócił natomiast weryfikacja dalej trwa ,aktualnie 3 dni.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@magalibra Weryfikacja jest przeprowadzana przez operatora. Mogę to sprawdzić, ale będę musiała dopytać o to operatora i czekać na odpowiedź. W takim przypadku po prostu szybsze jest zlecenie przelewu ponownie, jeśli masz jakieś wątpliwości. 

Weryfikacja u operatora PayU trwa około 3 dni robocze, u operatora Przelewy24 około 5 dni roboczych. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

magalibra
#8 Zapaleniec#

Jeśli chodzi o to to już wysłałem 2 przelewy najpierw 1 po tym którym właśnie miałem wątpliwości bo były problemy z strona i dzień później wysłałem drugi i od tego drugiego minęły 3 dni.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@magalibra Aha, w ten sposób. Oki, to skontaktuję się z operatorem i dam Ci znać 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

magalibra
#8 Zapaleniec#

Okej dziękuję 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@magalibra Napisz do nas proszę tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt  i prześlij proszę potwierdzenie przelewu z 13 grudnia 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

magalibra
#8 Zapaleniec#

Już jest zweryfikowane

Dziękuję😃

oznacz moderatorów