anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam mam problem z pobraniem etykiety bo non stop pobiera mi się poprzednia

Sprzedawcaaa1244
#7 Wielbiciel#

Witam mam problem z pobraniem etykiety bo non stop pobiera mi się poprzednia etykieta. I nie wiem co mam robić 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Paint_Box
#12 Orędownik#

Wyczyść lub zmień przeglądarkę.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sprzedawcaaa1244 czyszczenie przeglądarki może pomóc, a jeżeli to nie rozwiązało problemu, to poproszę Cię o więcej szczegółów, możesz podesłać np. zrzut ekranu i opisać po kolei jak próbujesz wygenerować etykietę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Sprzedawcaaa1244
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20210317_181850_pl.allegro.jpg

 widzi Pani pod zamówieniem nie ma "Pobierz etykiete" tylko jest dopiero pod następnym ale starym zamówieniem 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sprzedawcaaa1244 dziękuję za przesłanie zrzutu, mogę go zobaczyć ale nie zatwierdzam go do publicznego wglądu, ponieważ są tam dane Kupującego. Na Allegro Lokalnie możesz nadać przesyłki, dla których Kupujący jako metodę dostawy wybrali Allegro Paczkomaty InPost, wówczas w zakładce Zamówienia od Kupujących możesz wygenerować etykietę nadawczą. W Twoim przypadku w metodach dostawy jeden Kupujący wybrał Allegro Paczkomaty InPost i tą etykietę mogłeś wygenerować, natomiast drugi wybrał paczkę pocztową priorytetową, dlatego tej etykiety nie możesz wygenerować na Allegro Lokalnie.    

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Sprzedawcaaa1244
#7 Wielbiciel#

Czyli mam iść na pocztę i normalnie wysłać tak?? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sprzedawcaaa1244 tak, w przypadku tej przesyłki trzeba iść na pocztę. Aby generować etykiety i nadawać przesyłki bez wychodzenia z domu, musiałbyś udostępniać przesyłki kurierskie wówczas możesz skorzystać z usług furgonetka.pl o tym więcej tutaj albo korzystać z Allegro Paczkomaty InPost, to najwygodniejsza metoda dostawy na Allegro Lokalnie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Ola6021
#7 Wielbiciel#

A co jeśli pobralam etykietę i wysłałam już paczkę, a na allegro lokalnie wyświetlając towar wyskakuje mi pobierz etykietę? 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Ola6021 możesz sobie pobrać ponownie te etykietę.

oznacz moderatorów

Ola6021
#7 Wielbiciel#

Ja już wysłałam towar i został on dostarczony i odebrany w paczkomacie. Wchodząc na zamówienia ciągle wisi pobierz etykietę gdzie towar został odebrany

oznacz moderatorów

Ola6021
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20220128_162116.jpg

Ciągle jest coś takiego 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Ola6021 Postaram się to wyjaśnić. Gdy będę wiedzieć więcej, odezwę się tutaj ponowie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Ola6021 Dostałam informację, z której wynika, że zgłoszona sytuacja nie jest błędem. Ta opcja nie znika, chociaż ponowne nadanie paczki z tą etykietą nie jest oczywiście możliwe.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów