anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawiłam przedmiot i została zaproponowana kwota za przesyłkę 8,99 Jak z tego skorzystać?

26karola
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@26karola w przypadku tej metody dostawy (Allegro Paczkomaty InPost na Allegro Lokalnie) etykietę wygenerujesz na Allegro Lokalnie.
Aby to zrobić wejdź proszę tutaj i przy wybranym zamówieniu kliknij [przygotuj paczkę do nadania], wygeneruj etykietę nadawczą (wybierz odpowiedni rozmiar paczki oraz paczkomat, z którego nadasz paczkę). Nateśpnie kliknij [utwórz etykietę] i wydrukuj etykietę do przesyłki.Wydrujowaną etykietę naklej na przesykę i nadaj ją w wybranym paczkomacie (zeskanuj numer paczki i włóż paczkę do skrytki). Opłata 8,99 zł zostanie doliczona do Twoich rozliczeń z Allegro po zamknięciu drzwiczek skrytki w paczkomacie. 
Jeśli będziesz miała więcej pytań, chętnie pomogę! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@la_nika  Kochana moderatorko, a cóż było nagannego w mojej odpowiedzi w tym temacie że moja odpowiedź została usunięta? Pamiętam że tutaj coś pisałem 🤔

Czy nie wolno już linków do instrukcji InPost'u wklejać?

Pozdrawiam 😀

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Kochany @br., oczywiście można wklejać instrukcje InPostu, ale tutaj sprzedająca pytała wyraźnie o Allegro Paczkomaty InPost na Allegro Lokalnie (co wskazywała kwota dostawy i forum na którym napisała swoje pytanie).
Bardzo doceniam Twoją pomoc na naszym forum, ale akurat w tym przypadku podlinkowana przez Ciebie instrukcja podawała tylko jak nadać przesyłki metodami Allegro Paczkomaty 24/7 InPost, Allegro miniKurier 24 InPost oraz Allegro Kurier24 InPost na Allegro. Więc mogłaby tylko wprowadzić w błąd i niepotrzebnie zagmatwać sprawę.
Pozdrawiam i miłego popołudnia! 😊

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@la_nika  OK, dzięki za wyjaśnienie.  Te zmiany i "ułatwienia"  następują  tak szybko ...

Wzajemnie, miłego...🌹

oznacz moderatorów

Client:46925319
#7 Wielbiciel#

Niestety nie mam czegoś takiego jak "przygotuj paczkę do nadania" Klient kupił przedmiot z wysyłką za 11.50 zł i ja nie mam zielonego pojęcia gdzie szukać etykiety? dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów