anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawianie na Allegro Lokalnie - Narzędzie ?

electromega_pl
#9 Pomysłodawca#

Czy istnieje narzędzie do wystawianie "masowo" oferta na AL?
Skoro i tak małe firmy mają uciekać na Allegro Lokalnie to powinien istnieć sposób by wystawić 1000+ aukcji w sposób prosty i przyjemny jak na A.pl.

 

Ktoś już ćwiczył ten temat ? 

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

electromega_pl
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Wystawianie to jeszcze pół biedy ale potem zmiany np cennika to dopiero będzie masakra... I nadal brak komentarzy. Wszystkie inne portale je mają, a allegro jak zwykle w tyle za...

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@electromega_pl W tej chwili nie udostępniamy narzędzia tego typu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

electromega_pl
#9 Pomysłodawca#

W takimi razie pytanie czy przed 1 Lipca zostanie to wdrożone lub są plany wobec takiego narzędzia.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@electromega_pl Możesz zamieścić sugestię wprowadzenia takiego rozwiązania na dedykowanym do tego forum - Zgłoś swój pomysł.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

electromega_pl
#9 Pomysłodawca#

@nat_not API dla Allegro Lokalnie - Społeczność Allegro - 773504 to czekam na rozpatrzenie. Zapewne szybkie nie ale lud się domaga. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@electromega_pl limit 200 ofert, żadnej integracji itp. nie będzie bo jaki mają w tym cel, skoro prowizja jest tam połowę niższa, większość zacznie tam wystawiać 😞 

Zero komentarzy, zero zmuszania do przesyłek, zero liczenia czasu, połowę niższa prowizja, zero zwrotów darmowych nic tylko tam sprzedawać i masz odpowiedź że tego nie rozwiną 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ogryz7
#10 Popularyzator#

@kostas11 Ale tylko 5 przesyłek Smart w miesiącu - chyba, że cos się zmieniło.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ja mam ze smartem inny problem. Po zużyciu limitu tych 6/kwartał za dalsze płacę po 4.99. I teraz czemu do jasnej ciasnej żeby móc wysyłać płatnym smartem muszę mieć wykupionego normalnego smarta??? Normalnego to ja mam na koncie zakupowym, po nic mi kolejny... 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ogryz7  napisał(a):

@kostas11 Ale tylko 5 przesyłek Smart w miesiącu - chyba, że cos się zmieniło.


konta firmowe nie mają w cale smarta oraz brak drukowania etykiet z poziomu zamówienie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

electromega_pl
#9 Pomysłodawca#

@kostas11 Spokojnie zaraz w pewnie się za to zabiorą 🙂 W wakacje zatrudnią junior dev-ów po szkole średniej w ilość X tysięcy i wszystko wprowadzą. Nie zmienia to faktu, że skoro A.pl ma być dla przyjaciół z Chin to niech Allegro Lokalnie będzie realnym marketplace.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Taaa chyba wszystkie zmiany tu praktykanci robią xD

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@electromega_pl do allegro lokalnie nie ma API - dlatego zewnętrzne narzędzia nie powstaną. 
Brak API jest raczej celowy. 

oznacz moderatorów

electromega_pl
#9 Pomysłodawca#

@sl-aw-ek  Czyli trzymamy się twardo i "Każde API można zastąpić określoną liczbą stażystów.


„Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów” 
oznacz moderatorów

ogryz7
#10 Popularyzator#

Na lokalnie jest limit ofert, które możesz wystawić. Nie pamiętam ile. 200?

oznacz moderatorów

stylander
#8 Zapaleniec#

Ale chyba jest limit  200 ogłoszeń na Allegro Lokalnie?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Tak i nie. Limit 200 jest tylko na kategorie. Ja mam w tej chwili 57 stron czyli ponad 560 ogłoszeń na lokalnym. Ale to nie jest w żaden sposób przystosowane. Każda najmniejsza zmiana i jak się przez to przeklikać?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@electromega_pl Zgadzam się że skoro Allegro wywala prywatnych i małych firm na AL to powinno być bardziej zautomatyzowane.

oznacz moderatorów