anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka paczkomatem, paczkomat odbiorczy jako paczkomat nadawczy na etykiecie

ebialek
#7 Wielbiciel#

Sprzedałam przedmiot, kupujący wybrał paczkomat, utworzyłam etykietę wprowadzając paczkomat do którego ma iść przesyłka. Na etykiecie paczkomat do którego ma dotrzeć przesyłka oznaczony jest jako PACZKOMAT NADAWCZY. Co mam zrobić? Czy tak powinno być, czy coś zrobiłam źle?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@ebialek Na etykiecie po adresem paczkomatu odbiorczego masz wpisany adres paczkomatu nadawczego? To sprzedaż na Allegro Lokalnie?

Jeśli tak, nie zmienisz już etykiety, ale opłata za to nadanie nie zostanie pobrana jeżeli nie umieścisz przesyłki w paczkomacie. Teraz nadaj paczkę ponownie, z nową etykietą, bezpośrednio ze strony InPost, poza Allegro, wpisując poprawne dane. Będzie nieco drożej.

oznacz moderatorów

ebialek
#7 Wielbiciel#

Ja nie podawałam z jakiego bedę nadawać, wpisałam jedynie paczkomat Odbiorcy i teraz mam tak, że po lewej i po prawej stronie etykiety mam ten sam paczkomat, po lewej jest duża litera B, a po prawej paczkomat nadawczy. Przy czy w polach nadawca i odbiorca sa prawidłowe dane. Coś pokręciłam. Chyba zrobiłam źle bo wybrałam paczkomat nadawczy a powinnam nadać paczkomat z którego mam nadam paczkę. Czyli odkręcić tego nie można w allegro? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ebialek Dla jednego zamówienia wygenerujesz tylko jedną etykietę. Wyślij teraz poza Allegro i po kłopocie.

oznacz moderatorów