anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka Smart - dodanie przedmiotu do zamówienia z innej aukcji

Favrel
#2 Obserwator#

Witam, kupujący wylicytował przedmiot z przesyłką Smart. Kwota zamówienia jest poniżej 45 zł, zatem kupujący chciałby dorzucić przedmiot z innej mojej aukcji do zamówienia, aby przekroczyć minimalną kwotę przesyłki Smart - aby obydwa przedmioty zostały wysłane jedną przesyłką. Jak to zrobić technicznie? Klient mówi że nie może dodać przedmiotu do zamówienia, a Allegro w FAQ twierdzi, że jest taka opcja  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Favrel Możesz zasugerować, żeby klient w zakładce Moje zakupy, zaznaczył na liście transakcji towary kupione u Ciebie i wybrał opcję "OPŁAĆ". Niestety nie mogę zagwarantować, że to rozwiązanie zadziała, bo nie wiem czy klient nie rozpoczął już płatności do pierwszego zamówienia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Favrel
#2 Obserwator#

Przy ogłoszeniu wygranej licytacji mam komunikat: Poczekaj, aż kupujący wybierze metodę dostawy i/lub opłaci zakup
Kupujący nie dokonał kupna kolejnej rzeczy, napisał wiadomość, że ma aktywny pakiet smart i nie chce płacić podwójnej kwoty przesyłki, byłby skłonny coś dokupić byleby przekroczyć kwotę minimalną i by poszło to w jednej przesyłce 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Favrel W takim razie musiałby coś dokupić i opłacić całość w sposób, który opisałam wyżej.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Favrel
#2 Obserwator#

Kupujący próbował dokupić dodatkowy przedmiot i skorzystać z metody opisanej wyżej, którą mu zasugerowałam, lecz twierdzi że nie da się tego zrobić. Czy ja od swojej strony mogę jeszcze jakoś wpłynąć na to? albo pomóc mu jakoś? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na AL nie połączy. Na zwykłym Allegro połączysz - kup przedmiot przez Kup teraz, ale po przekierowaniu do banku NIE PŁAĆ. Potem wejdź w zakładkę Moje zakupy, anuluj rozpoczętą płatność, następnie zaznacz po lewej stronie przedmioty z licytacji i przedmiot z Kup teraz i na samym dole kliknij Zapłać.

oznacz moderatorów