anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Z ciekawości spytam kto wpadł na pomysł szykowania lokalnego dla firm?

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Powystawiałam wczoraj tam trochę aukcji czyli gazetki, które tak często mają błędy w katalogu, ze na głównym odechciało mi się wystawiania tego i jestem w szoku. Widziałam lamenty sprzedawców którzy musieli się przebijać przez te formularze. Ale wczoraj wniosek nasunął mi się zupełnie inny. Tam teraz wystawia się łatwo, lekko i przyjemnie ale tylko przedmioty mające wiele podobnych egzemplarzy w tej samej kategorii. Czyli np gazetki. Po wystaw podobny elegancko na czerwono przypomina o dodaniu nowych zdjęć, potem tylko należy pamiętać zmodyfikować tytuł, opis. I dalej potwierdzać. Wtedy wystawianie idzie migiem. Natomiast to do czego podobno portal jest stworzony czyli wystawianie pojedyńczych przedmiotów przez osoby prywatne to jakaś pomyłka w założeniu. Nawet na zamulającym O 3x szybciej się wystawi i bez nadwyrężania oczu.... V dla osób prywatnych też ma szybki i w miarę przejrzysty formularz. Nie rozumiem dlaczego szykując portal dla osób prywatnych wprowadzacie dla nich takie utrudnienia, a jednocześnie ułatwiacie masową sprzedaż...  To nie logiczne, a  właściwie logiczne w stylu allegrowymxD

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AnnaG-Antyki Dziękuję za podzielenie się opinią. Cały czas dokładamy wszelkich starań, aby udoskonalać działanie naszego serwisu. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów