anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowana sprzedaż Smart! dla Lokalnie

mdfimage
#10 Popularyzator#

Witam,

mam wykupiony pakiet Smart! na Allegro ale mimo to status sprzedaży Smart! na Lokalnie widnieje jako zablokowany. Nie mam nierozwiązanych dyskusji z kupującymi ani nie naruszyłem regulaminu (bynajmniej nie dostałem takowej informacji). Co może być powodem takiej sytuacji? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
104 ODPOWIEDZI 104

KLINIA-1984
#10 Popularyzator#

Mój smart! ma status zablokowany prosiłbym o jego odblokowanie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KLINIA-1984 gotowe, blokada została zdjęta. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

fred699
#2 Obserwator#

Mój smart jest zablokowany. Prosiłbym o odblokowanie

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@fred699 Gotowe. Jeśli Smart nie będzie widoczny od razu, to spróbuj się wylogować z konta, a następnie zalogować ponownie 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:36796922
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Mam zablokowanego Smarta. Miałem wystawione zestawy monet, które kupiłem legalnie na allegro. I ktoś mi jednego dnia zgłasza kilka monet, za godzinę kolejne i na drugi dzień znowu. Nikt mi nic nie wyjaśnił co jest nie tak. Wcześniej dostałem zapytanie, że ktoś chce zamienić się zemną. Później jakaś Pani pisze zapytanie i identyczne później zapytanie wysyła Pan. I nagle zgłaszanie moich ogłoszeń. Dziwne bo kupiłem legalnie na allegro inni mogą sprzedawać. A mnie blokują bez wyjaśnień. Rozumiem może jakieś monety naruszały regulamin. Ale można było napisać i dać szanse poprawić. Celowy zabieg zaszkodzenia. To oczywista sprawa,że nikomu nie zależy by coś źle wystawić by potem mieć nieprzyjemności. Celowo tego raczej się nie robi. Teraz bardziej zwracam uwagę czy dana rzecz nie narusza regulaminu. Zamknąłem wszystkie ogłoszenia i miałem zamknąć konto. Ale wystawiłem kilka, by zobaczyć co będzie dalej. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów