anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto

wolnoscpolinwest
#7 Wielbiciel#

Witam, 

Mam pytanie odnośnie zablokowanego konta. Klient kupił u mnie przedmiot, po czym zgłosił zwrot, nadał paczkę i tyle by z tego było. Nie wysłał zwrotu do mnie ani nie kontaktował się ze mną. Zgłosił ponownie problem z zamówieniem i napisał w dyskusji że żąda ode mnie zwrotu pieniędzy. Paczka dalej widnieje jako do nadania. Allegro bez żadnych ostrzeżeń zablokowało mi konto, moje pytanie w związku z tym jest takie dlaczego od razu blokada konta? dodam że w dyskusji odpowiadałam terminowo i na wszystkie warunki klienta przystawałam, przy czym prosiłam aby klient zwrócił przedmiot. Chciałabym się dowiedzieć z jakich powodów allegro natychmiastowo zablokowało moje konto skoro nic nie zrobiłam? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

LEW433
#21 Demiurg#

Pytanie dlaczego blokuje się konto jeżeli jeszcze nie minął czas 14dni na zwrot środków?

oznacz moderatorów

chmielna12
#11 Animator#

Zakładam że powodem blokady jest mała ilość komentarzy i relatywnie niski procent pozytywów co zapewne wpływa na jakość sprzedaży tutaj bym szukał powodów. Wiem że niski % wynika z 1negatywa ale algorytmy allegro czasem są dziwne. Kiedyś zastanawiałem się nad otwarciem 2go konta z innym asortymentem i zapytałem konsultanta czy w sytuacji gdy na nowym koncie spadnie mi jakość sprzedaży to nie zablokują mi głównego konta, to raczej potwierdził że tak się stanie ale będą analizować indywidualnie :). A jak sami wiemy na nowym koncie może być różnie > wystarczy przypadek.

oznacz moderatorów