anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zakonczenie aukcji przed czasem

tomtag
#7 Wielbiciel#

co jeśli zakończyłem aukcje przed czasem bo udało mi się sprzedać osobiście poza aukcja a nabywca z ostatnia najwyższa cena nalega na wysłanie przedmiotu ???

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Bo takie zasady są w licytacji, nie znasz? dogadaj się z kupującym teraz. AL czy zwykle allegro?

oznacz moderatorów

tomtag
#7 Wielbiciel#

wlanie pierwszy raz przerwałem licytacje, allegro lokalnie

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@tomtag Na lokalnie kończąc licytację wygrywa najwyższa, nie da się odwołać ofert 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

A przypadkiem nie jest tak ze da sie o ile w licytacji przedmiot nie osiagnal ceny minimalnej? Wtedy nie ma koniecznosci wydania towaru dla osoby ktora wygrala licytacje w momencie zamkniecia dajac najwyzsza cene 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
Zakończenie ogłoszenia z licytacją

Licytacje w Allegro Lokalnie są wiążące, dlatego nie możesz wycofać ofert licytujących. Jeśli zakończysz ogłoszenie z licytacją, w którym zostały złożone oferty kupna, zwycięża osoba z najwyższą ofertą. Szczegóły ustalisz z kupującym na czacie.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@tomtag a sprzedałeś na allegro czy allegro lokalnie ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

tomtag
#7 Wielbiciel#

allegro lokalnie

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@tomtag olej to oddaj kasę jak zapłacił przez allegro, zwrócą Ci automatycznie opłatę i zapomnij, negatywów nie ma więc luzik 🙂

Tu mas jak zwrócić kasę o ile nie wypłaciłeś - https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wplaty-od-kupujacych-na-allegro-lokalnie/jak-zwrocic-kupu... Wybierz 

  • niedostępności przedmiotu

I po sprawie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak zwrócisz środki to Allegro nic Ci nie zrobi, kupującemu pozostaje sąd.

oznacz moderatorów