anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup w tym samym czasie na różnych portalach

ostek88
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, dzisiaj spotkała mnie niemiła sytuacja i sprzedałem towar na Allegro lokalnie i **piiip** jednocześnie. Nie zauważyłem tego, gdyż nie zajmuję się sprzedażą zawodowo. Dopiero po skończonej rozmowie ze sprzedającym zauważyłem że zakup został też dokonany na **piiip**. Pan, który tam dokonał zakupu kontaktował się ze mną dzień wcześniej telefonicznie i mówił że do dzisiaj podejmie decyzję. Czułem się zobowiązany wobec niego i kupującemu, który dokonał zakupu przez Allegro Lokalnie zleciłem praktycznie odrazu zwrot środków łącznie z wytłumaczeniem sprawy i przeprosinami. Teraz dostaję masę wiadomości od niego, dzwonienie na mój prywatny numer i nawet ubliżanie. Co powinienem zrobić w takiej sytuacji? Fakt, mogłem zawiesić ogłoszenie do czasu podjęcia decyzji przez Pana, który się ze mną kontaktował wcześniej, ale jak już mówiłem, nie zajmuję się tym zawodowo i nie przywiązałem do tego zbyt dużej uwagi. Zwrot został zrealizowany, według zapewnień Allegro w ciągu 2 dni wróci do kupującego. Jakaś pomoc co powinienem zrobić w takiej sytuacji?

Serdecznie Pozdrawiam

Mateusz @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ostek88 Cześć Mateusz. 🙂 Zwróciłeś pieniądze, już nic więcej nie możesz zrobić. Jeśli klient Cię obraża, to prześlij nam zrzuty ekranu tych wiadomości przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt. Skontaktujemy się z nim.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ostek88
#7 Wielbiciel#

Wysłałem zrzut zgodnie z radą.

Sprzedający założył Dyskusję, sprawa jest o tyle nietypowa bo pisze do mnie Pan, a zakupu, według jego zapewnień dokonała jego Partnerka, dodam że zwrot wykonałem praktycznie natychmiast łącznie z przeprosinami i wyjaśnieniem sprawy. Na przyszłość na pewno bardziej będę zwracał na to uwagę.

oznacz moderatorów