anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone konto - jak długo trwa proces odwieszania, i jak to zrobić?

Nadia_i_Wiera
#7 Wielbiciel#

Mam zawieszone konto.

Korzystam z  Allegro od kilkunastu lat (to nowe, porozwodowe konto), gdy jeszcze były oceny, moje były bardzo dobre. Uważam, że jestem dobrą klientką Allegro. 

Od dawna nie sprzedaję zbyt wiele, od ponad roku miałam wystawione kilka rzeczy na Allegro Lokalnie. Przegapiłam sprzedaż - byłam na wakacjach. Po powrocie spakowałam przedmiot, ale nigdy go nie wysłałam - zdarzyła się nam tragedia rodzinna, zapomniałam o wysłaniu koszuli za 55 zł.

Uregulowałam rachunki z Allegro, Kupujący dostał zwrot środków. Jednak ja nadal mam zawieszone konto. Przeprosiłam Kupującego, zapłaciłam Allegro. Co jeszcze mam zrobić, żeby dostać moje konto i móc z niego korzystać - głównie kupując? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

 

K. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Nadia_i_Wiera, dzięki za Twoją wiadomość. Przekazałam te informacje do osób odpowiedzialnych za blokadę. Proszę Cię o cierpliwość. Gdy tylko czegoś się dowiem, wrócę tu z odpowiedzią.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Nadia_i_Wiera
#7 Wielbiciel#

Jasne, tylko już go wypełniałam 🤷🏼‍:płeć_żeńska:.

Zrobię to jeszcze raz.

 

K. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Nadia_i_Wiera, skontaktuj się z nami przez ten formularz. 🙂 Będziemy tam wyjaśniać tę sprawę.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów