anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zdezaktywowanie wypłat

MAMY ROZWIĄZANIE!
Patrixoss
#7 Wielbiciel#

Witam, w dniu dzisiejszym wypłaty zostały zdezaktywowane, jest to dziwne ponieważ miałem aktywne wypłaty po przez PayU i nagle nie mam możliwości wypłaty swoich środków, żadnej blokady nie dostałem na konto. Co ciekawe gdy daje "zmień ustawienia wypłat" to pokazuje mi na payu że mam 0 zł środków natomiast gdy wracam do "środków i historii operacji" wszystko jest, proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Patrixoss Na koncie, z którego piszesz, są aktywne wypłaty z PayU, ale nie podałeś danych do wypłat z Przelewów24. 

Jeśli chodzi o widoczność środków, proszę Cię o przesłanie zrzutów z zakładek, w których pojawia się problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Patrixoss
#7 Wielbiciel#

Owszem Przelewy24 nie zostały aktywowane natomiast środki są na PayU, co ważne już wypłacałem z nich także kwestia tego, że długo nic nie zostało wypłacone byłoby nieprawidłowe, tutaj wstawiam screen na którym widać że rzekomo na PayU nie ma dostępnych środków. 

Pytanie jeszcze jedno, dlaczego do wypłaty wcześniej nie potrzebowałem aktywacji Przelewów24 a teraz już tak? 

1.jpg

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli brak środków na koncie to wówczas  jest "wypłaty nieaktywne". Nie musisz aktywować Przelewów24, ale jak ktoś Ci zapłaci w ten sposób to nie wypłacisz do czasu aktywowania.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Patrixoss Jeżeli pieniądze masz w PayU, nie musisz aktywować Przelewy24. Jeśli nie możesz wypłacić pieniędzy z PayU, napisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Patrixoss Widzę, że o 19:03 zleciłeś wypłatę z PayU. Później pojawiła się kolejna wpłata. Czy w tej chwili również nie widzisz środków na saldzie PayU?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Patrixoss
#7 Wielbiciel#

Niestety ponawiam temat ze względu na to, że ponownie mam ten sam problem, próbowałem tak jak wcześniej było mówione sprawdzić z innej przeglądarki czy też w trybie incognito lecz dalej jest to samo 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Patrixoss W tym momencie nie ma środków na saldzie w Allegro Finanse. Dodatkowo - na Twoim koncie jest blokada, otrzymałeś od nas wiadomość mejlową w tej sprawie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Patrixoss
#7 Wielbiciel#

Witam, w dniu dzisiejszym wypłaty zostały zdezaktywowane, jest to dziwne ponieważ miałem aktywne wypłaty po przez PayU i nagle nie mam możliwości wypłaty swoich środków, żadnej blokady nie dostałem na konto. Co ciekawe gdy daje "zmień ustawienia wypłat" to pokazuje mi na payu że mam 0 zł środków natomiast gdy wracam do "środków i historii operacji" wszystko jest, proszę o pomoc 

Ubiegam, że już napisałem do supportu, lecz może tutaj będzie szybsze dojście 

oznacz moderatorów
Patrixoss
#7 Wielbiciel#

 Wiem, że zrobiłem już taki temat aczkolwiek tam już dałem komuś "rozwiązanie" zatem myślałem że nie będzie się wyświetlało 

oznacz moderatorów
Patrixoss
#7 Wielbiciel#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

Prosiłbym o pomoc 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Patrixoss Cześć. Połączyłam wątki - odpowiedź na swoje pytanie znajdziesz wyżej. Twoje konto zostało zablokowane, wysłaliśmy do Ciebie wiadomość mejlową w tej sprawie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów