anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana paczkomatu odbiorcy na Allegro Lokalnie

ano007
#7 Wielbiciel#

Witam, chciałabym zmienić na prośbę kupującego paczkomat do wysyłki produktu ( 2 kamionkowe filiżanki Arabia Finland seria Ruska). Kupujący podał błędny paczkomat.

Prawidłowy paczkomat to: Paczkomat GDA01A

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ano007 Widzę, że etykieta nie jest jeszcze wygenerowana. Sprawdź czy podczas generowania etykiety możliwe będzie wprowadzenie takiej zmiany.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ano007
#7 Wielbiciel#

No właśnie przy ustawianiu przesyłki nie mam opcji zmiany danych odbiorcy. Czy jak potwierdzę przesyłkę z błędnymi danymi (paczkomat w innym mieście) to będę mogła jeszcze go edytować?

oznacz moderatorów

ano007
#7 Wielbiciel#

Wygenerowałam etykietę i na żadnym kroku nie miałam opcji zmiany paczkomatu odbiorcy.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ano007 Nie, w takim razie zmiana nie jest możliwa. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ano007
#7 Wielbiciel#

A czy w takim razie mogę anulować sprzedaż tak żeby kupujący mógł ponownie kupić z właściwymi danymi? Próbowałam zrobić zwrot pieniędzy ale też nie mogę gdyż konto Allegro Finanse już jest puste i nie mam opcji żeby je doładować.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ano007 Ponowny zakup byłby najlepszym wyjściem, ale klient musiałby jeszcze raz opłacić kolejne zamówienie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ano007
#7 Wielbiciel#

Tylko że ja nie mam nigdzie opcji anulowania zamówienia? Czy ze strony moderatora Allegro nie można tego zrobić?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ano007 Nie. Zamówienie zostało opłacone, więc nie będzie anulowane. Pozostaje zwrot pieniędzy klientowi (poza naszym systemem, jeśli przez Allegro Finanse nie jest to już możliwe) i ponowne wystawienie oferty oraz zakup.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ano007
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór. Przesyłkę wysłałam w końcu na prawidłowy paczkomat poza Allegro.
Czy jest możliwość zmiana statusu z "oczekuje na nadanie" na "wysłane"?

oznacz moderatorów

ano007
#7 Wielbiciel#

I czy mogę zakończyć transakcję tak żeby nie została naliczona opłata za paczkomat, który w końcu nie doszedł do skutku?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ano007 Status przesyłki się nie zmieni, ponieważ nie mamy jej jak śledzić, jeśli nadałaś ją poza Allegro. Nie jest to problem. Wystarczy, że przekażesz klientowi numer przesyłki w Centrum Wiadomości. A opłata za etykietę nie zostanie naliczona, ponieważ nie nadałaś tej przesyłki - opłata jest naliczana dopiero po umieszczeniu paczki w automacie. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ano007
#7 Wielbiciel#

Ok, dziękuję za odpowiedź!

oznacz moderatorów