anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot prowizji a płatnosć przy odbiorze

marcindalko
#3 Debiutant#

Witam

Mam pytanie jak ubiegać się o zwrot prowizji za sprzedaż przedmiotu który był wystawiony na allegrolokalnie z płatnością przy odbiorze osobistym ?  Nigdzie nie mogę znaleźć linku do formularza zwrotu. Kupujący zalicytował towar a następnie się rozmyślił .  Aukcję wystawiłem ponownie ale też , nie można zrobić wznów tylko wystaw podobną. Opcja wznów wskazywałaby jednoznacznie , że do transakcji nie doszło w przypadku tego przedmiotu ponieważ , jest to rzecz używana ze znakami szczególnymi przez użytkowanie. 🙂

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mdrogeria
#21 Demiurg#

@marcindalko nie ma takiego formularza  . Możesz napisać tu -https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=deaeb72e-573a-4c73-9a8d-79fb2e16f5f1&subjectId=ba9cda5c-0...

ALE !! jeśli nie masz namacalnego dowodu rezygnacji z zakupu przez kupującego ... hmmmm

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@marcindalko Cześć. 🙂 W tej sprawie napisz przez ten formularz. Poproszę Cię, abyś w treści wiadomości załączył zrzuty ekranu, z których wynika, że to Kupujący zrezygnował z zakupu. Jeśli takich nie masz, skontaktuj się z nim i poproś o odstąpienie od umowy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów