anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie widzę swojej kwoty licytacji

Client:39682591
#7 Wielbiciel#

Ostatni raz licytowałam chyba kilkanaście lat temu, być może problem błahy.

Chciałam podać wyższą kwotę licytacji niż sugerowana. Wpisałam kwotę, kliknęłam "licytuj". Otrzymałam informację, że moja kwota jest najwyższa, jednak cena przedmiotu nie uległa zmianie. Kliknęłam na cenę proponowaną przez system, kliknęłam "licytuj" i ponownie, cena nie uległa zmianie. O ile pamiętam dawniej od razu cena wskazywała najwyższą kwotę licytacji? 

Chcę wylicytować przedmiot na WOŚP dając w miarę przyzwoitą cenę za ten przedmiot, nie chciałabym kupić czegoś za przysłowiowe grosze, bo to nie jest ani moja intencja, ani intencja darczyńcy...

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:39682591 Tak właśnie działa licytacja (na allegro, bo na lokalnie jest inaczej).

"Nie musisz cały czas śledzić przebiegu licytacji. W polu [Twoja oferta] wpisz maksymalną kwotę, jaką możesz zapłacić i kliknij [Licytuj]. Na następnej stronie potwierdź swoją ofertę - ponownie wybierz [Licytuj]."

Jeśli pojawią się inni licytujący, system będzie automatycznie licytować za Ciebie (o kwoty postąpienia potrzebne do ich przebicia) do momentu, aż ustalona przez Ciebie kwota maksymalna zostanie osiągnięta."
https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/jak-dziala-licytacja-lDkng2xBKU3

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

k3s4
#7 Wielbiciel#

🙂

oznacz moderatorów

Client:39682591
#7 Wielbiciel#

Ajajaj- nie rozumiem. Ja z tych co nigdy nie programowali samodzielnie magnetowidu przy pomocy instrukcji, ktoś musiał pokazać i to już było ok. Z suchymi instrukcjami zawsze było u mnie na bakier.

Czy można ująć ten fragment regulaminu innymi słowami lub na przykładzie? Zauważyłam, że cena jednak podniosła się do tej, którą wskazałam i od razu pojawił się komunikat z ceną o 50 groszy wyższą i informacją, że ktoś mnie przebił... W ciągu kilkunastu sekund?

Licytacja kojarzy mi się z tym co na filmach. Jedna osoba daje 100, druga daje 120, nie ma chętnych to pozostaje kwota 120. Tutaj to wygląda trochę bardziej skomplikowanie...?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:39682591 Ale co tu tłumaczyć, skoro wszystko opisują te dwa zacytowane zdania? Ustawiasz swoje maksimum do którego licytuje (kwota postąpienia) za Ciebie automat, gdy ktoś składa swoje oferty poniżej tego maksimum - dlatego ten ktoś jest od razu przebijany, do momentu aż jego oferta osiągnie Twoje ustawione maksimum.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mrustonia
#1 Nowicjusz#

Witam, kliknęłam "licytuj", pierwotna cena nie uległa zmianie, jakiej bym nie wpisała była taka sama. Nikt nie licytował oprócz mnie, no i nie wygrałam tej licytacji mimo tego, że przebijałam. To już któryś raz, nie rozumiem. Sprzedaż po prostu się zakończyła. Ktoś wie o co chodzi?

 

oznacz moderatorów

mrustonia
#1 Nowicjusz#

Jednak tym razem się udało! Po prostu nie od razu wskoczyło w "moje zakupy". 

oznacz moderatorów