anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chęć wystawienia aukcji

gasiorowski1983
#1 Nowicjusz#
Dzień dobry,
 
Jestem dziennikarzem "Super Expressu" i wydawcą strony głownej se.pl. Prowadzę także program internetowy "(Nie)zapomniani. Cmentarne historie". Powstało już ponad 40 odcinków, a oglądalność to ok. 30 milionów wyświetleń. Mój kanał subskrybuje blisko 63 tys. internautów na YouTube. Mam także stronę na Facebooku i Instagramie.
 
 
Chciałbym wystawić na aukcję WOŚP udział w moim programie, możliwość wybrania bohatera odcinka i osobisty spacer po Starych lub Wojskowych Powązkach z osobą, która to wszystko wylicytuje.  Jeśli są Państwo zainteresowani jutro podeślę materiały (m.in. logo programu, zdjęcia). W czwartek będę w redacji i mogę nagrać wideo promujące aukcję oraz przesłać cały opis aukcji.
-- 

Pozdrawiam,  

Maciej Gąsiorowski, autor programu "(Nie)zapomniani. Cmentarne historie"
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ZibiK30
#18 Luminarz#

@gasiorowski1983 to chyba bardziej do (wywołam ich) @wosp pytanie propozycja, powinni pomóc w zorganizowaniu tego. Samemu możesz to zrobić bez pozwolenia zapewne wystawiając taką usługę na aukcji oznaczonej WOŚP 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@gasiorowski1983 

Proponowałabym taką ciekawą aukcję wystawić za pomocą https://rzeczyodserca.pl/

i to powinno z dołączonym wideo zadziałać aby była wystawiona

ewentualnie wystawić samemu aukcję w kategorii "wyjątkowe chwile"

i tu sugerowałabym o kontakt z aukcje@wosp.org.pl

w celu weryfikacji i wtedy Fundacja pomoże wystawić aukcję z przedłużonym terminem. Tyle, że aby przedłużyć aukcję nie może w niej nikt zalicytować  tak więc najpierw kontakt a potem wystawienie aukcji. Może @wosp pomoże

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów