anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[07.04.2023] Nie działa logowanie przez przeglądarkę

MAMY ROZWIĄZANIE!
damianos99
#11 Animator#

kiedy awaria zostanie usunięta? logowanie działa tylko do aplikacji. Każda próba logowania kończy się komunikatem "Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie za chwilę". Aby dostać się tutaj do gadane wystarczy zalogować się przez telefon gdyż autoryzacja przez aplikację działa, na kompie przez przeglądarkę nie dostaniecie się do konta oraz gadane chyba, że byliście wcześniej zalogowani. Allegro ma błąd związany z logowaniem, u mnie chrome automatycznie odświerzał próby logowania i dostałem na IP bana.

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20
grzela182
#7 Wielbiciel#

U mnie to samo.

oznacz moderatorów
musicman76
#12 Orędownik#

U mnie też nie można się zalogowac

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

[AKTUALIZACJA 07.04.2023, godz. 11:59]

Wdrożyliśmy poprawkę, problem nie powinien już występować. 

 

@damianos99 @grzela182 Potwierdzam występowanie problemów z logowaniem. Zespół techniczny już nad tym pracuje. Przepraszamy za powstałe utrudnienia. Proszę o chwilę cierpliwości, będę Was informowała na bieżąco. 🙂 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
SHARK-NARZEDZIA
#8 Zapaleniec#

A ile to może potrwać?? Nie możemy realizować zamówień od klientów

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SHARK-NARZEDZIA Wprowadziliśmy poprawkę, logowanie wraca już do standardowego działania. Sugeruję wyczyszczenie plików cookies i próbę ponownego zalogowania. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
grzela182
#7 Wielbiciel#

Nie działa.

oznacz moderatorów
musicman76
#12 Orędownik#

Nadal nie działa historia wyczyszczona pliki Cooke też nawet próbowałem na innej przeglądarce i innym komputerze, nie można realizować paczek

oznacz moderatorów
SHARK-NARZEDZIA
#8 Zapaleniec#

NIESTETY ale nadal nie działa, wyczyszczone ciasteczka, wyczyszczona historia, rozłączone i połączone na nowo wifi, zrestartowany internet , zrestartowany laptop i nadal nie idzie się logować, czyli też realizować zamówień

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SHARK-NARZEDZIA @musicman76 @grzela182 Jeśli problem wciąż u Was występuje, to prześlijcie mi proszę zrzut ekranu z momentu logowania z widocznym całym ekranem przeglądarki (w tym z paskiem URL, datą oraz godziną). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
SHARK-NARZEDZIA
#8 Zapaleniec#

zzzzz.png

oznacz moderatorów
Jermys
#8 Zapaleniec#

U nas to samo, przez telefon można się zalogować, przez komputer na przeglądarkach firefox i chrome po wyczyszczeniu ciasteczek niestety nie można się zalogować. 

nie można się zalogować na allegro.jpg

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SHARK-NARZEDZIA @musicman76 @grzela182 Przepraszam Was, że czekaliście na odpowiedź. Oczywiście przekazałam Wasze zgłoszenie dotyczące problemów z logowaniem po usunięciu awarii i otrzymałam potwierdzenie, że udało Wam się zalogować kolejno o godzinach: 12:03, 11:56 i 13:11. Jeśli takie problemy się powtórzą, to wyczyścicie dane przeglądarki i ponówcie próbę logowania.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
daria_km
#1 Nowicjusz#

Czy są jakieś problemy z logowaniem nie mogę zalogować się do żadnego z kont na których prowadzę sprzedaż. 

 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

cóś się dzieje , też miałem problem z przelogowaniem ,ale za drugim podejściem poszło .

oznacz moderatorów
musicman76
#12 Orędownik#

U mnie też

oznacz moderatorów
wojciur33
#7 Wielbiciel#

U mnie też problem z logowaniem dalej występuje 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
wojciur33
#7 Wielbiciel#

Cookies wyczyszczone sieć z resetowania i komp też i dalej problem z logowaniem występuje. Kiedy to zostanie naprawione?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów