anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[16.02.2023] Nie mogę wystawić aukcji charytatywnej .

MAMY ROZWIĄZANIE!
stylowo-ja
#8 Zapaleniec#

Nie mogę wystawiać aukcji na zbiórkę charytatywną,bo wyskakuje komunikat że nie udało się wyszukać zbiórek. Spróbuj za kilka minut. Niestety problem jest już kolejny dzień. Co robić???

Do tej pory wystawiałam regularnie i bez problemu. Teraz wogóle nie mogę nic zrobić.  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@stylowo-ja prześlij mi proszę zrzut całego swojego ekranu wraz z widoczną datą i godziną. Sprawdzimy te problemy z zespołem technicznym i postaramy się Ci pomóc 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
stylowo-ja
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20240216-063912.png

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@stylowo-ja dziękuję, czy do wystawienia korzystasz z aplikacji czy wersji mobilnej strony? Jeśli z aplikacji to podaj mi proszę dokładnie jej wersję i urządzenie z jakiego korzystasz. Czy możesz również sprawdzić, czy problem występuje także w przeglądarce na komputerze? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
stylowo-ja
#8 Zapaleniec#

Problem dotyczy zarówno wersji mobilnej jak i wystawiania na komputerze. 

Próbowałam wszystkich opcji. Wszędzie to samo. 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@stylowo-ja dziękuję, przed chwilą dostałam już informację od zespołu technicznego, że rzeczywiście występują problemy z wystawieniem ofert charytatywnych. Pracujemy już nad ich naprawą, więc przepraszam za te utrudnienia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
stylowo-ja
#8 Zapaleniec#

Niestety problem nadal nie został usunięty 😭

Już kolejny dzień bezskutecznie próbuję zamieścić aukcje charytatywne i nic nie działa. 

oznacz moderatorów
mariolaloud
#1 Nowicjusz#

dzień dobry, 

chcę wystawić produkt na aukcję na cel charytatywny  i kiedy wpisuję nazwę fundacji podświetla się czerwony napis "nie rozpoznano nazwy" chociaż wpisuję znaną fundację. Co robić?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mariolaloud na razie poczekaj proszę cierpliwie. Tak jak pisałam wcześniej w tym wątku, aktualnie mamy problemy techniczne przez co występują błędy w wystawianiu ofert charytatywnych, ale już nad tym pracujemy. Przepraszamy za niedogoności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
FundacjaViva
#1 Nowicjusz#

chcę wystawić towary na sprzedaż na cel charytatywny przez przeglądarkę, nie mogę tego zrobić od wczoraj - wyskakuje komunikat: "Nie udało się wyszukać zbiórek. Spróbuj ponownie za kilka minut."

FundacjaViva_0-1708092837769.png

 

oznacz moderatorów