anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[16.06.2023] Váš účet překročil maximální limit slev v akce Early Bird

MAMY ROZWIĄZANIE!
Pak94
#7 Wielbiciel#
Dobrý den Paweł,
Váš účet zapojený do akce Early Bird překročil za tento měsíc limit slev na provizi z prodeje, který činí 50 000 CZK brutto.

Co to pro Vás znamená

Slevy jsme proto deaktivovali až do konce tohoto měsíce a budeme Vám účtovat poplatky podle standardního ceníku.

Slevy deaktivujeme pokaždé, když překročíte limit pro daný měsíc. Děláme to se zpožděním – budeme také účtovat standardní poplatky za období mezi překročením limitu a deaktivací slev.

Bližší podrobnosti najdete v Podmínkách

oznacz moderatorów
200 ODPOWIEDZI 200
annajtz
#7 Wielbiciel#

Wlasnie tez otrzymałam taka wiadomość po przetłumaczeniu lekko zdebialam.. Ze będą jakieś koszta naliczane? O ile dobrze zrozumialam

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kwkonrad09 @annajtz nie martwcie się żadne koszta nie będą naliczane. Ta wiadomość to pomyłka, możecie ją zignorować. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Ironh1
#7 Wielbiciel#

Czy będzie jakieś zapewnienie oficjalne, że nic nie będzie naliczane? Nie chcę za pół roku zobaczyć komornika na koncie, za coś, z czym nie mam nic w wspólnego.

oznacz moderatorów
SebastianD2910
#8 Zapaleniec#

Czekamy na Oficjalne stanowisko Allegro ..

oznacz moderatorów
Gosia7012022
#8 Zapaleniec#

A mnie zastanawia jeszcze coś. Chyba nikt, kto tu w tym wątku napisał, nie jest zarejestrowany na allegro.cz. Sama próbowałam zalogować się na Allegro.cz danymi z Allegro.pl (mail lub nick oraz hasło) i nie udało mi się, więc oznacza to, że trzeba się tam zarejestrować niezależnie od Allegro.pl, jeśli ktoś chce korzystać z Allegro.cz. Dziwna więc ta.lpmylla, skoro maila do klientów Allegro.cz dostali klienci Allegro.pl

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Gosia7012022 sprzedający z kontem firmowym mogą (bez zakładania osobnego konta) wystawiać oferty na allegro.cz, korzystając z opcji dostępnych na allegro.pl.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
janusz301166
#7 Wielbiciel#

otrzymałem maila z wiadomością po czesku, piszą o jakiś limitach i nie bardzo wiem, o ci chodzi, czy

oznacz moderatorów
Gajendra
#9 Pomysłodawca#

Mnie też nękają, nawet na kontach, których nie używam. 

oznacz moderatorów
puhter
#2 Obserwator#

Coś takiego?

Váš účet zapojený do akce Early Bird překročil za tento měsíc limit slev na provizi z prodeje, který činí 50 000 CZK brutto.

Już zapytałem Allegro.Czekam no odpowiedź

oznacz moderatorów
Client:111695818
#7 Wielbiciel#

Taky jsem tam napsala, vůbec nevím o co jde. Doufám, že to vysvětlí. Nerada, aby mi strhávali karty peníze. Moje nervy.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:111695818 this message is a mistake, sorry for that!
We are not charging your card or your account. 

Translator: tato zpráva je chyba, omlouváme se za to! Neúčtujeme poplatky z vaší karty ani z vašeho účtu.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
capanegra
#9 Pomysłodawca#

Witam. Dziś otrzymałam takiego maila od czeskiego Allegro. Myślę, że to jakaś pomyłka, bo nigdy nic z Czech nic nie kupowałam ani tym bardziej do Czech nie sprzedawałam. Sprzedaż okazjonalna, żadnych dużych obrotów. Ktoś

wie, o co chodzi? 

oznacz moderatorów
capanegra
#9 Pomysłodawca#

Przesłałam.

oznacz moderatorów
aconic
#7 Wielbiciel#

Również dostałem taką wiadomość, o co chodzi?

 

oznacz moderatorów
Client:78030559
#7 Wielbiciel#

Dostałam tego samego e-mail. Też jestem ciekawa o co w tym chodzi

oznacz moderatorów
Client:111695818
#7 Wielbiciel#

Dobrý den, zakoupila jsem přes Allegro produkt, chtělo to ať se zaregistruju a dnes mi přišel email, že jsem překročila nějaký limit a že mi budou strhávat poplatek za překročení limitu. Jako jakého? Vůbec netuším, co jsem překročila při koupi a zaplacení!

Děkuji za odpovědi.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:111695818 you received this message by mistake. Please ignore that. 

Translator: toto je chyba, prosím ignorujte tuto zprávu. Omlouváme se za potíže!


   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:111695818
#7 Wielbiciel#

Tak se nemusím obávat, že mi Allegro bude strhávat poplatky z mé karty?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:111695818 yes, please don't worry, we definitely won't charge you because of this e-mail.

Translator: Rozhodně ne. Nebojte se, pro jistotu (kvůli této zprávě) z vaší karty nebudeme nic strhávat.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:78030559
#7 Wielbiciel#

Dostałam takiego samego Emil 

oznacz moderatorów