anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[16.06.2023] Váš účet překročil maximální limit slev v akce Early Bird

MAMY ROZWIĄZANIE!
Pak94
#7 Wielbiciel#
Dobrý den Paweł,
Váš účet zapojený do akce Early Bird překročil za tento měsíc limit slev na provizi z prodeje, který činí 50 000 CZK brutto.

Co to pro Vás znamená

Slevy jsme proto deaktivovali až do konce tohoto měsíce a budeme Vám účtovat poplatky podle standardního ceníku.

Slevy deaktivujeme pokaždé, když překročíte limit pro daný měsíc. Děláme to se zpožděním – budeme také účtovat standardní poplatky za období mezi překročením limitu a deaktivací slev.

Bližší podrobnosti najdete v Podmínkách

oznacz moderatorów
200 ODPOWIEDZI 200
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@kocazar to błąd po stronie Allegro - przepraszamy!

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
Client:44774089
#7 Wielbiciel#

Również dostałem takiego emaila po czesku

oznacz moderatorów
TOMEK9132
#2 Obserwator#

Proszę o artykuł prasowy na temat tego co się stało, inaczej będzie głośno na ten temat 

oznacz moderatorów
TOMEK9132
#2 Obserwator#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  hej dostałem e-mail przypominający wyciek danych na allegro, jest tam mój nick, imię, nazwisko. 

prosze o wyjaśnienie inaczej zgłaszam się do niebezpiecznika.

IMG_4455.jpeg

z adresu info@notifikace.allegro.cz

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TOMEK9132 możesz być spokojny, to nie jest wyciek danych. Ta wiadomość pochodzi od nas, otrzymałeś ją w wyniku pomyłki, to nasz błąd, przepraszamy! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:86180045
#7 Wielbiciel#

Tez dostałam taka wiadomość 

oznacz moderatorów
MarteczkaJ
#7 Wielbiciel#

I ja dostałam takiego maila po czesku. Nic nie sprzedaję na allegro.

oznacz moderatorów
P-PILA
#4 Eksplorator#

Witam Dostałemłem właśnie na pocztę maila w języku czeskim Kozystam bardzo  rzadko z Allegro  i  nie wiem o co chodzi

Dzień dobry Piotrze,
Twoje konto biorące udział w promocji Early Bird przekroczyło w tym miesiącu limit rabatów prowizji od sprzedaży wynoszący 50 000 CZK brutto.
Co to oznacza dla Ciebie
Zniżki zostały wyłączone do końca tego miesiąca i będziemy pobierać opłaty zgodnie ze standardowym cennikiem.

Zniżki dezaktywujemy za każdym razem, gdy przekroczysz limit na dany miesiąc. Robimy to z opóźnieniem

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Uważaj jakieś pomyłka Allegro.

oznacz moderatorów
Client:43632940
#1 Nowicjusz#
  • Dlaczego i z jakiej okazji oraz jak chronicie moje dane skoro otrzymałem email z czeskiego allegro o wykożystaniu jakichś środków w kwocie 50 tys koron na ten miesiąc. Email zawiera mój nr klienta oraz gane osobowe !!!!
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:43632940 Cześć. Wiadomość została wysłana przez nas, ale jest ona wynikiem pomyłki. Bardzo Cię przepraszamy, uznaj ją proszę za niebyłą. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Grzegolaty
#7 Wielbiciel#

Witam również dostałem takiego maila po Czesku.

oznacz moderatorów
gesiekm
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Z całym szacunkiem, ale będą Państwo odpowiadać każdemu indywidualnie tu, na forum? Skoro był to błąd, który miał 'masowe' konsekwencje, a rozsyłanie maili nie jest wg Państwa najlepszą opcją (chociaż skoro i tak maile poszły już do sporej ilości użytkowników, to chyba nic nie stoi na przeszkodzie wysłać po drugim mailu?), to czy nie można choćby wysłać wiadomości na konto użytkowników? Myślę, że sporo osób zalogowało się po tej wiadomości, żeby sprawdzić co się stało i taka by je uspokoiła. Teraz trzeba odkrywać co się stało na własną rękę. Nie wygląda to profesjonalnie.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@gesiekm Przykro mi, że tak uważasz. Sytuacja jest monitorowana na bieżąco. Wczoraj na formularzu kontaktowym w pomocy PL i CZ wyświetlaliśmy komunikat informujący o tym błędzie. Dodatkowo w czatbotach i auto odpowiedziach Aliny również dodaliśmy komunikat o pomyłce. Jeśli zaistnieje taka konieczność, to dodatkowy mejl zostanie wysłany. 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
daoskar
#9 Pomysłodawca#

Allegro powinno na stronie głównej allegro.pl wystosować odpowiedni komunikat tam z przeprosinami, nie może być tak, że korporacja robi co chce i umniejsza tej sprawie jakby nic się nie stało.

oznacz moderatorów
Client:50197784
#2 Obserwator#

 

 

Mam to samo i nic z tym nie robić tak? Jedyne rzeczy jakie sprzedaje to na allegro lokalnie. Nie ukrywam, ze troche stresu się narobiło.

oznacz moderatorów
Client:100895547
#1 Nowicjusz#
  1. Witam. Trzy dni temu otrzymałam wiadomość w języku czeskim odnośnie naliczenia jakiś opłat z Early Bird. Nic nigdy nie kupowałam na czeskim allegro, tym bardziej nie wystawiałam na sprzedaż. Czy to jakiś wyciek danych?
oznacz moderatorów
GlobalSpec
#7 Wielbiciel#

Też dostałem 16-tego, ale widzę że temat jest już wyjaśniany w innych wątkach.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:100895547 nie jest to wyciek danych, otrzymałaś tę wiadomość w wyniku naszej pomyłki, za którą przepraszamy! Możesz zignorować tę wiadomość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów